شهردار تبریز طرح کرد:

تدوام حمایت‌های مدیریت شهری تبریز از احداث بیمارستان کودکان مردانی‌آذر

بازدید استاندار و شهردار از بیمارستان کودکان مردانی آذر

شهردار تبریز گفت: مدیریت شهری تبریز همچنان از احداث بیمارستان کودکان مردانی‌آذر در شهرک خاوران حمایت کرده و تا حد توان در کنار بانی احداث این مجموعه است.

به گزارش شهریار، ایرج‌شهین‌باهر ظهر امروز در بازدید از بیمارستان کودکان زهرا مردانی‌آذر اظهار داشت: پروژه بیمارستان کودکان زهرا مردانی‌آذر در کل ایران بی‌نظیر بوده است و مجموعه ای برای درمان تمامی بیماری‌های کودکان است که علاوه بر شمال‌غرب کشور، کشورها ی مجاور همسایه را نیز می تواند تحت پوشش قرار دهد.

 

او افزود: افتخار می کنیم درشهری زندگی کرده و مسئولیت داریم که بزرگمردانی چون حاج آقا مردانی‌آذر، تمام زندگی خود را با عشق و علاقه صرف کمک و یاری به مردم و کودکان می‌کنند.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌های ما در قبال اقدامات خیر بزرگواری چون حاج‌آقا مردانی‌آذر که افتخار کشور هستند، ذره‌ای ناچیز است، چرا که وی از اموال و دارایی خود برای خداوند و خلق الله هزینه می‌کنند.

او با اشاره به تداوم حمایت‌های مدیریت شهری از احداث این بیمارستان اعلام کرد: شهرداری تبریز هر چه در توان دارد، برای راه‌اندازی سریع این بیمارستان به کار خواهد بست.

ایرج شهین باهر تأکید کرد: امیدواریم که با راه‌اندازی این بیمارستان شهروندان و هموطنان ما از این مرکز بهره‌مند شده و در کمترین زمان ممکن با مطلوب‌ترین خدمات، سلامتی خود را بدست آورند.

Print Friendly, PDF & Email