شهردار تبریز تأکید کرد:

ضرورت تسریع در عملیات اجرایی ۴۰ پروژه اصلی شهر

شهردار تبریز

شهردار تبریز گفت: شهرداری ۴۰ پروژه اصلی در دست احداث دارد که باید به سرعت تکمیل و افتتاح شده و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

ایرج شهین‌باهر در گفتگو با خبرنگار شهریار اظهار کرد: جلسات کمیته پشتیبانی پروژه‌های شهرداری تبریز برای بررسی و حل‌ و فصل مشکلاتی که در مسیر اجرای پروژه‌ها از نظر فنی، مالی، ترافیکی و دیگر موضوعات وجود دارد، به صورت مستمر برگزار می شود.
او افزود: تلاش داریم علی رغم محدودیت‌های موجود، فصل سرما و دیگر مشکلات، پروژه‌هایی که تعریف کرده ایم در زمان مقرر اجرا و تحویل شهروندان شود.
شهردار تبریز با اشاره به عملیات اجرایی ۳ پروژه مهم شهری و ضرورت تکمیل آن اعلام داشت: سه پروژه پارک باغشمال، مقبره‌الشعرا و مرمت خانه هنر به عنوان اولین انجمن شهری تبریز، اصلی ترین پروژه‌های ما است که ضرورت دارد هر چه زودتر جمع بندی و در زمان مقرر افتتاح شود.
او اضافه کرد: بیشترین تأکید ما در جلسه کمیته پشتیبانی، تأمین بحث‌های مالی ومسائل پیمانکاری این سه پروژه مهم شهری است.
ایرج شهین‌باهر، خاطرنشان کرد: مسائلی همچون نوسانات اقتصادی، افزایش قیمت ها و یا مسائل مربوط به پیمانکار، گاها باعث بروز مشکلاتی در اجرای پروژها می شود که درصدد حل آنها با بهره‌گیری از تمام توان مجموعه شهرداری هستیم.
او اضافه کرد: انتظار مردم این است که پروژه‌های نیابتی همچون مقبره‌الشعرا سریعا جمع بندی شود تا بعد از ریشه کنی کرونا، مورد بازدید  گردشگران و مسافران قرار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email