ایرج شهین باهر:

نتیجه همکاری شهرداری و نیروی انتظامی، رضایتمندی مردم است

شهردار

شهردار تبریز گفت: با همکاری و همراهی نیروی انتظامی، بیش از پیش جلوی ساخت و ساز غیرمجاز مسکن را می گیریم.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی، اظهار کرد: شهرداری تبریز در حوزه های مختلف همکاری نزدیکی با نیروی انتظامی دارد که نتیجه آن اجرای قانون و رضایتمندی مردم است.

او با اشاره به لزوم همکاری دستگاه ها با یکدیگر در مقطع فعلی، ادامه داد: هرگاه همراهی و همکاری بین شهرداری تبریز و نیروی انتظامی بیشتر بوده، نظم شهر نیز بیشتر شده و موضوعات دو طرف، حل و فصل شده است.

شهردار تبریز با بیان اینکه در شرایط فعلی هیچ دستگاه خدمات رسان نمی تواند به تنهایی خدمات با کیفیت ارائه دهد، عنوان کرد: نیاز است تا هم شهرداری و هم نیروی انتظامی در کنار هم باشند تا بتوانند مشکلات را پوشش دهند. ماموریت های شهرداری متفاوت است و ما هرگاه از دستگاه های موازی کمک گرفته ایم، کار را به خوبی پیش برده ایم.

او افزود: هم بنده به عنوان شهردار تبریز و هم سردار محترم فرماندهی نیروی انتظامی استان، دیدگاهمان این است که دو مجموعه را به هم نزدیک کنیم و با استفاده از امکاناتی که در اختیار داریم، برای رضای خدا و در راستای رفاه و رضایتمندی مردم کار کنیم.

ایرج شهین باهر با اشاره به زمینه های همکاری نیروی انتظامی با شهرداری تبریز، گفت: قیمت بالای مسکن موجب شده تا سودجویان بیشتر از قبل به ساخت و ساز غیرمجاز رو بیاورند. ما باید جلوی این کار را بگیریم و در این راستا حضور و همراهی نیروی انتظامی در کنار عوامل شهرداری الزامی است.

او ادامه داد: موضوع مهم دیگر مربوط به راهنمایی و رانندگی و سد معبر وانت بارها است. طبق بخشنامه اخیر، صد درصد این موضوع به عهده راهنمایی و رانندگی است و البته ماهم در کنار راهنمایی و رانندگی هستیم چراکه پارک دوبله در کنار خیابان، چهره شهر را زشت می کند.

شهردار تبریز یادآور شد: ما انتظار داریم که همکاری بین دستگاه ها بیشتر از قبل شود تا مشکلات شهر را در حوزه های مختلف برطرف کنیم. این مشکلات مربوط به تحریم و بودجه و … نیست و به خود ما ربط دارد و باید با جدیت و همراهی بیشتر آنها را رفع کنیم.

Print Friendly, PDF & Email