به گزارش شهریار، متن پیام ایرج شهین باهر به شرح زیر است:
گسترش عدالت در جامعه اسلامی به تأسی از سیره علوی و تلاش در جهت احقاق حقوق فردی و اجتماعی افراد، نیازمند تشکیل قوه‌ای مستقل با قضاتی عالم، آگاه و عادل بود که معمار نهاد قضایی کشور آن وظیفه خطیر را بر دوش گرفت تا مأمن و پناهگاهی برای دادخواهان جامعه و صیانت از قانون اساسی جمهوری اسلامی باشد.
قوه قضائیه به دور از هر گونه پیش‌داوری، همواره پیشتاز در پیشگیری از تخلفات احتمالی و تامین سلامت اداری در دستگاه های اجرایی بوده است.
همراهی بی‌منت دستگاه قضایی استان با مجموعه مدیریت شهری در بازگردان اموال عمومی شهر و بیت‌المال که به ناحق توسط برخی افراد غصب شده بود، اتفاقی مبارک و ستودنی است.
به طوری که در دوره فعلی مدیریت شهری تبریز، دادگستری استان کمک های موثری در عودت یافتن بیش از ۳هزارمیلیاردتومان از املاک و اموال شهرداری تبریز و همچنین جلوگیری از حیف و میل بیت المال به ارزش دست کم ۴هزار میلیاردتومان در قالب پرونده های حقوقی داشته که در نوع خود کم نظیر و بسیار ارزشمند است.
اینجانب به مصداق حدیث شریفه «من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» بر خود وظیفه می‌دانم از تلاش‌های بی‌وقفه تشکیلات قضایی استان و همراهی صمیمانه‌شان با مدیریت شهری به ویژه در انجام اموری همچون مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز، جمع آوری سد معبر، رسیدگی سریع به پرونده های قضایی و مبارزه با فساد و برقراری سلامت اداری تشکر و قدردانی کنم.
همچنین فرا رسیدن ۷ تیر، روز قوه قضائیه را خدمت رئیس محترم کل دادگستری استان، دادستان محترم شهرستان تبریز، قضات عادل و عالم و تمامی کارکنان خدوم این تشکیلات تبریک عرض کرده و از ایزد منان آرزوی سلامتی، بهروزی و موفقیت برای این عزیزان مسئلت دارم.
امید که با تلاش‌های بی‌منت قوه‌قضاییه شاهد بسط و تجری عدالت علوی در جامعه باشیم.

و من الله التوفیق
ایرج شهین باهر

منبع. شهریار نیوز

Print Friendly, PDF & Email