شمخانی درگذشت رمضان عبدالله را تسلیت گفت

دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی به دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین درگذشت «رمضان عبدالله» را تسلیت گفت و افزود وی کسی بود که زندگی خود را خالصانه وقف آرمان مقدس مقاومت فلسطین کرده بود.

  •  دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی امروز (یکشنبه) با صدور پیامی خطاب به «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین درگذشت «رمضان عبدالله شلح» دبیرکل سابق این جنبش را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

برادر گرامی جناب آقای زیاد النخاله

دبیرکل محترم جنبش جهاد اسلامی فلسطین

رحلت غمبار دوست قدیمی و برادر مجاهدم دکتر رمضان عبدالله شلح (رحمت الله علیه ) که از چهره های درخشان و فداکار مقاومت اسلامی بود،موجب تاثر و تاسف فراوان شد.

دکتر رمضان عبدالله بعنوان شخصیتی ارزشمند و مبارزی خستگی‌ناپذیری زندگی با برکت خود را خالصانه وقف آرمان مقدس مقاومت فلسطین کرد و در مبارزه بی امان با اشغالگران صهیونیستی، شجاعت، تدبیر و اراده خلل ناپذیر فرزندان مردم مظلوم فلسطین را در مسیر احقاق حقوق به یغما رفته شان قهرمانانه به نمایش گذارد و راه شهید دکتر فتحی شقاقی را با افتخار ادامه داد.

بی تردید مبارزات و خدمات این فرزند برومند مقاومت فلسطین و اسطوره پایداری و نماد ایستادگی جهان اسلام، سرمایه گرانبهایی است که همرزمان و شاگردانش با اتکا به آن گام‌های خود را تا آزادی کامل قدس شریف و محو کامل رژیم صهیونیستی مستحکم تر از همیشه بر خواهند داشت.

اینجانب این ضایعه مولمه را به ملت بزرگ فلسطین، فرماندهان و رزمندگان گروه‌های مقاومت اسلامی و مقاومت فلسطین به ویژه جنابعالی و خانواده محترم ایشان تسلیت و تعزیت عرض کرده و علو درجات آن عزیز سفر کرده و پیروزی نهایی برای ملت مقاوم فلسطین را از خداوند قادر متعال مصلحت مسئلت می کنم.

تسنیم

Print Friendly, PDF & Email