واکنش ایران به اظهارات وزیر آمریکایی در دومین سالروز انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی توئیتری در واکنش به رشته توئیت‌های وزیر امور خارجه آمریکا در دومین سالروز انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، تأکید کرد که آمریکا متعهد به رژیمی آپارتایدی است که موجودیتش وابسته به نژادپرستی و اشغالگری است.

  •  وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی توئیتری به رشته‌ توئیت‌های «مایک پامپئو» وزیر امور خارجه آمریکا به مناسبت دومین سالروز انتقال سفارت این کشور در سرزمین‌های اشغالی به قدس شریف واکنش نشان داد.

در توئیت وزارت امور خارجه کشورمان تأکید شده است: «به بیانی دقیق‌تر، آمریکا متعهد به رژیم آپارتایدی است که موجودیت آن وابسته به نژادپرستی، اشغالگری، ترور و تهاجم و خیلی موارد دیگر است. شراکتی که آمریکا آن را محترم می‌شمارد، بر ویرانی و کشتار در فلسطین و فراتر از آن بنا شده است. این ائتلاف جهان را به مراتب ناامن کرده است.»

روز چهارشنبه مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا پس از دیدار با تنی چند از مقامات رژیم صهیونیستی در دومین سالروز انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف‌، در پیامی توئیتری تأکید کرد که آمریکا هیچ‌گاه به اندازه امروز متعهد به حمایت از اسرائیل نبوده است.

تسنیم

Print Friendly, PDF & Email