دیدارهای شهردار تبریز با خانواده شهدا از سر گرفته شد؛

ایرج شهین‌باهر: برنامه تکریم خانواده شهدا با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی ادامه می‌یابد

شهدا

شهردار تبریز گفت: دیدار با خانواده شهدا به ما یادآوری می کند که راحتی و امنیت امروز ما در سایه جانفشانی های شهدا به دست آمده است.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر عصر روز گذشته به دیدار خانواده شهید مرتضایی رفت و ساعتی با برادر و خانواده این شهید والامقام به گفتگو نشست.
در این دیدار ایرج شهین باهر با اشاره به برنامه ریزی جهت دیدار  با خانواده شهدا، گفت: از حدود دو و نیم سال قبل، برنامه ای در نظر گرفته ایم که هر یکی، دو هفته یکبار به دیدار خانواده محترم شهدا برویم و از نزدیک از ایثارگری های این خانواده ها قدردانی کنیم.

 

 

 

 

 

او ادامه داد: به دلیل شیوع ویروس کرونا، این دیدارها بصورت موقت متوقف شده بود که در نظر داریم با رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی، دیدار با خانواده شهدا را ادامه دهیم.
شهردار تبریز عنوان کرد: با انعکاس خبر این دیدارها، اهمیت این موضوع بیش از پیش یادآوری می شود که همه ما بدانیم چه کسانی با از جان گذشتگی خود، باعث راحتی و امنیت امروز ما شده اند.
او گفت: ما همیشه قدردان و مدیون خون شهدا هستیم و می دانیم که آنها به راحتی از جان خود گذشتند تا مردم ما امروز بتوانند در امنیت زندگی کنند.

در این دیدار همچنین برادر شهید مرتضایی، گفت: برادرم داوطلبانه به جبهه رفت و عاشقانه شهید شد. او کسی بود که برای همه اعضای خانواده احترام می گذاشت.
او که در مدت زمان تحصیل شهردار تبریز در دبیرستان فردوسی، به مدت ۱۰ سال مدیر این دبیرستان بوده، ادامه داد: ما در زمان جنگ تحمیلی ۱۰۳ شهید از دبیرستان فردوسی تقدیم میهن کردیم. همچنین شخصیت های برجسته فرهنگی و اجتماعی زیادی از جمله ایرج شهین باهر از این دبیرستان وارد دانشگاه و جامعه ما شده اند.
او افزود: از این بابت خوشحالم و به وجود افرادی همچون شهردار تبریز افتخار می کنم که اکنون به عنوان یک مسئول در خدمت شهر و شهروندان است.

Print Friendly, PDF & Email