به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر ظهر امروز در جمع آتش‌نشانان تبریزی با اعلام مطلب فوق افزود: جا دارد گلایه ای از شهروندانی که واقعا توجهی به موضوع کرونا ندارند و هیچ کمکی در قطع زنجیره انتقال این بیماری انجام نداده و با حضور در تجمعات جان دیگرافراد را به مخاطره می‌اندازند، داشته باشم.

او ادامه داد: انصاف نیست که با بی توجهی و بیخیالی یک عده، جان خدمتگزارانی چون کادر درمانی، آتش نشان ها و تمام افرادی که در سنگر جنگ بهداشتی علیه کرونا پای کار هستند، به خطرافتاده و خانواده‌هایشان نیز در معرض بیماری باشند.

باهر با اشاره به ضرورت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا خاطرنشان کرد: زنجیره انتقال این بیماری تنها با ۱۴ روز حضور در خانه قطع می شود، از شهروندان عزیز خواهشمندم که در خانه بمانند و از تجمعات در خیابان و دورهمی های خانوادگی پرهیز کنند تا به امید خدا هر چه سریع‌تر این بیماری از شهر رفع شود.

او در پایان با اشاره به برگزاری جشن چهارشنبه سوری یادآور شد: چه چهارشنبه آخر سال باشد یا هر روز دیگر، وقتی نماز جمعه با آن عظمت خود تعطیل  می شود، یعنی اهمیت این موضوع به حدی است که هیچ مجموعه و نهادی صلاح نمی بیند که مردم در یک جا تجمع کنند.

Print Friendly, PDF & Email