در پی انتصاب مهندس احمد خرم ، از سوی دکتر روحانی رئیس جمهوری کشورمان به ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ، طی دو روز گذشته و پس از انتشار رسمی خبر این انتصاب، پیام های تبریکی از سوی روسا و اعضای هیئت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان های سراسر کشور خطاب به مهندس خرم انتشار یافت .
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در پیام های تبریک روسا و اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استانها از جمله استانهای تهران، اردبیل، زنجان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان و یزد ، آنان ضمن اعلام آمادگی خود برای هر گونه همکاری با رئیس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان برای وی آرزوی توفیق و بهروزی کرده اند.
در این پیام ها اظهارامیدواری شده است انتصاب مهندس خرم که دارای تجربیات ارزنده در حوزه صنعت ساختمان است منشاء تحولات مثبت و سازنده و نوید بخش اعتلای سازمان و تحقق اهداف متعالی آن باشد.
 انتصاب رئیس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان همچنین بازتاب گسترده ای در رسانه های کشوری و استانها داشته است .
🔸مهندس احمد خرم متولد ۱۳۲۸ در اصفهان و فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تبریز است.
وی پیش از این در سمت هایی چون وزیر راه و ترابری و پیشتر از آن استاندار  استان های هرمزگان ،همدان و خوزستان فعالیت کرده است.
خرم عضو اصلی شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان در دوره هفتم بوده و در دوره هشتم شورای مرکزی به ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان منصوب شده است.
منبع. سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی
Print Friendly, PDF & Email