مدافع چپ تراکتورسازی می گوید تیمش با پیروزی برابر سه تیم خوب دوباره مدعی جدی قهرمانی شده است.

میثم تیموری در مورد افت ناگهانی تراکتورسازی در لیگ برتر به ورزش سه گفت: به هرحال فوتبال همین است، یک روز بالا هستیم و یک روز پایین، بعد از ۴ شکست پشت سر هم توانستیم دوباره برگردیم و در این مدت سه تیم خوب ایران را برده ایم. نفت که به

کسی نمی باخت را شکست دادیم، فولاد را بردیم و دیروز شهرخور را بردیم که بازی بسیار سختی بود چون این تیم مربی خوب و کاربلدی دارد.

او در مورد اینکه گفته می شود بازیکنان با دنیزلی مشکل داشتند هم می گوید: نه چنین چیزی نیست و این حرف ها درست نیست. آقای دنیزلی مربی بزرگی هستند و همه بازیکنان ایشان را دوست داشتند.

مدافع چپ تراکتورسازی در مورد آمادگی بالای خودش هم می گوید: خدا را شکر امسال شرایطم خیلی خوب است. خیلی سخت بود روند خوب خودم را ادامه بدهم ولی خیلی تلاش کردم و از این که توانسته اند نظر کارشناسان را جلب کنم خوشحال هستم.

او در مورد تقابلش با فرشاد محمدی مهر دوست صمیمی اش هم می گوید: خیلی سخت بود، هم فرشاد خوب من را می شناخت هم من او را و به همین دلیل برای ما بازی خیلی سختی بود. قبل از بازی با هم خوش و بش کردیم ولی در بازی رقیب سرسخت

هم بودیم.

تیموری در مورد شانس قهرمانی تراکتورسازی هم می گوید: صد در صد یکی از شانس های اصلی قهرمانی هستیم. ما برای قهرمانی به تبریز آمده ایم و امیدوارم بتوانیم به این هدف برسیم.

منبع : ورزش ۳

Print Friendly, PDF & Email