سخنگوی وزارت خارجه: آمریکا بیهوده برای دخالت در امور داخلی ایران تلاش می‌کند

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تأکید کرد که تیم سیاست خارجی آمریکا با پرداختن به موضوعات موهوم و بی‌اساس، به عبث برای دخالت در امور داخلی ایران تلاش می‌کند.

  •  سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز جمعه در پیامی توئیتری بار دیگر از اظهارات مداخله‌جویانه مقامات آمریکایی در امور داخلی ایران انتقاد کرد.

سید عباس موسوی در این پیام توئیتری خاطرنشان کرد: «تیم سیاست خارجی آمریکا تمام تلاش خود را به عبث صرف دخالت در امور داخلی ایران، با پرداختن به موضوعات موهوم و بی اساس با ادبیاتی نازل و شیوه‌ای محقرانه و بی‌سابقه در تاریخ آمریکا کرده‌اند. در ایالات متحده، جای نهادی با نگاه راهبردی به موضوعات جهانی خالی است.»

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ساعاتی پیش در یک پیام توئیتری دیگر در واکنش به اظهارات موهن «مایک پامپئو» وزیر امور خارجه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرده بود: «او [مایک پامپئو] که تفکرات یک سازمان جهنمی، فریبکار و برانداز ( CIA ) را به میدان دیپلماسی به عنوان یک حوزه متمدنانه آورده در حد و اندازه هیچ وزیر خارجه ای در جهان نیست و جایگاهی در این حوزه ندارد.»

تسنیم

Print Friendly, PDF & Email