حضور پرشور کارکنان شهرداری تبریز در راهپیمایی حمایت از بیانات مقام معظم رهبری

راهپیمایی خودجوش مردمی در محکومیت اغتشاشات اخیر افزایش بهای بنزین

کارکنان شهرداری تبریز همگام با مردم آگاه و بابصیرت تبریز در راهپیمایی حمایت از بیانات مقام معظم رهبری شرکت کردند.

به گزارش شهریار، جمع کثیری از کارکنان، مدیران، معاونین شهرداری و شهردار تبریز صبح امروز در راهپیمایی پرشکوه حمایت از بیانات رهبر معظم انقلاب و انزجار از اقدمات آشوب گران حضور یافته و نسبت به اتفاقات اخیر اعلام انزجار کردند.

شعارهای “تبریز میلتی اویاخ دی … رهبرینه دایاخ دی” و “ای ملت ولایی … حمایت از رهبری” از جمله شعارهایی بود که در راهپیمایی امروز طنین انداز شد.

ایرج شهین باهر، شهردار تبریز نیز در حاشیه این راهپیمایی در جمع خبرنگاران با اعلام انزجار از  آشوبگران اظهار کرد: مردم آگاه تبریز با اشرافیتی که به موضوعات و رویدادهای اخیر داشته اند، همواره از عاملان ایجاد ناامنی و اغتشاش تبری جسته اند.

شهردار تبریز با بیان اینکه تخریب اموال عمومی شهر به ضرر عموم مردم است، یادآور شد: اموال شهر متعلق به مردم شهر است و نباید اجازه داد به این اموال خسارتی وارد شود.

راهپیمایی خودجوش مردمی در محکومیت اغتشاشات اخیر افزایش بهای بنزین راهپیمایی خودجوش مردمی در محکومیت اغتشاشات اخیر افزایش بهای بنزین       راهپیمایی خودجوش مردمی در محکومیت اغتشاشات اخیر افزایش بهای بنزین   راهپیمایی خودجوش مردمی در محکومیت اغتشاشات اخیر افزایش بهای بنزین          
Print Friendly, PDF & Email