شهردار تبریز:

ایجاد نشاط اجتماعی جزو وظایف اصلی شهرداری ها است

افتتاح مسابقات ورزشی بانوان و کارکنان شهرداری های کشور

شهردار تبریز گفت: ایجاد و تقویت نشاط اجتماعی و سلامت و شادابی شهروندان جزو وظایف اصلی شهرداری ها است.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در مراسم افتتاحیه ششمین دوره مسابقات دارت و تنیس روی میز بانوان کارمند شهرداری های کلانشهرهای کشور با بیان این مطلب، گفت: سال گذشته ما بر اساس قانون از تیمداری در بخش ورزش قهرمانی منع شدیم و اجرای این بخشنامه موجب شد تا تمرکز ما در ورزش، بیش تر روی بخش همگانی باشد.

او ادامه داد: بحث حذف ورزش قهرمانی در شهرداری، به معنی این نبود که ما به ورزش همگانی نیز نپردازیم، بلکه ما ورزش همگانی و کارمندی و تمام موضوعاتی که منجر به نشاط جامعه و سلامت و شادابی شهروندان باشد را جزو وظایف اصلی شهرداری ها می دانیم.

ایرج شهین باهر با اشاره به برگزاری مسابقات دارت و تنیس روی میز بانوان کارمند شهرداری های کلانشهرهای کشور به میزبانی تبریز، اظهار کرد: مسابقات ورزشی بین کارمندان شهرداری های کشور علاوه بر تشویق کارکنان به ورزش، موجب همدلی و انتقال تجربیات بین شاغلان شهرداری های کشور می شود.

او افزود: ما به این اصل اعتقاد داریم که عقل سالم در بدن سالم است و بر این اساس کارمندان شهرداری می توانند با روحیه خوب با کیفیت و کمیت بهتری به شهروندان خدمات ارائه کنند.

شهردار تبریز عنوان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی یکی از بهترین روش های تقویت توان کارکنان شهرداری است و من از برگزارکنندگان این مسابقات تشکر می کنم.

ششمین دوره مسابقات دارت و تنیس روی میز بانوان کارمند شهرداری های کلانشهرهای کشور به مدت سه روز به میزبانی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار می شود.

Print Friendly, PDF & Email