شهردار تبریز خبر داد:

بیست و چهارمین پارک محله‌ای به‌زودی افتتاح می شود

بازدید شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای اسلامی از برخی پروژه های در دست اجرا

شهردار تبریز گفت: بیست و چهارمین پارک محله‌ای شهرداری تبریز که در دو سال گذشته ساخته شده در منطقه ۷ به بهره برداری می رسد.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید جمعی از اعضای شورای شهر تبریز از پروژه های عمرانی شهرداری تبریز با اشاره به اتمام کار عمرانی باغ رواسان به عنوان بیست و چهارمین پارک محله ای شهر تبریز در دو سال گذشته گفت: آخرین بازدید قبل از افتتاح این پارک توسط اعضای شورای شهر انجام شد و تلاش می کنیم طی هفته  های آتی این پارک افتتاح شود.

شهردار تبریز تصریح کرد: شهر تبریز بیش از هر کاربری دیگر به فضای سبز و پارک نیاز دارد. از ابعاد مختلف توسعه فضای سبز، محل مناسب برای گذران اوقات فراغت، مسائل زیست محیطی و کاهش آلودگی هوا تبریز بیش از زمان های دیگر به پارک نیازمند است.

ایرج شهین باهر احداث پارک در مناطق کم برخوردار را اقدام ارزشمند شهرداری دانست و گفت: ساخت این پارک می تواند تحولی در منطقه ایجاد کند. همچنین این پارک ها می توانند در مواقع بحران نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

او در خصوص ضرورت بازدید اعضای شورای شهر از پروژه های عمرانی شهرداری تبریز تاکید کرد: به رغم شرایط اقتصادی نامناسب جامعه شاهد افزایش درآمد و کارهای عمرانی شهرداری تبریز هستیم. بازدید اعضای شورای شهر و انتشار اخبار بازدید اعضای شورای شهر می تواند به ایجاد امید در بین شهروندان منجر شود.

در بازدید شهردار و اعضای شورای شهر تبریز مطرح شد؛ نهضت آسفالت معابر با جدیت تداوم دارد

بازدید شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای اسلامی از برخی پروژه های در دست اجرا

شهردار تبریز از تداوم نهضت آسفالت معابر خبر داد.

به گزارش شهریار، روز گذشته شهردار تبریز، تعدادی از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز از مهم ترین پروژه های عمرانی سطح شهر از جمله آسفالت ریزی معابر و پارک های در حال احداث بازدید کردند.

ایرج شهین‌باهر، شهردار تبریز در حاشیه این بازدید درباره نهضت آسفالت اظهار کرد: در هشت نقطه شهر «فینیشر»های سازمان عمران شهرداری تبریز در حال فعالیت هستند و موضوع آسفالت معابر با جدیت تمام در حال اجرا است.

او با بیان اینکه بسیاری از آسفالت های مورد استفاده در کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری تبریز تولید می شود، گفت: با تدبیری که سال گذشته اندیشیده شد، امروز شاهد ارتقا کیفیت آسفالت استفاده‌شده در سطح شهر هستیم.

ایرج شهین‌باهر افزود: در این بازدید، اعضای شورای شهر در خصوص اجرای باکیفیت توزیع آسفالت در سطح شهر و اجرای پروژه های اولویت‌دار مصوب شورای شهر بازدید کردند.

نزدیک به دوسال است که در تبریز طرح نهضت آسفالت برای بهبود وضعیت معابر اجرا می شود که با احداث کارخانه تولید آسفالت ۱۶۰تنی توسط شهرداری تبریز، این نهضت از سال گذشته شتاب بیش تری گرفته است.

از ابتدای سال جاری تا به امروز حدود ۱۸۰هزارتن آسفالت در معابر سطح شهر توزیع شده است.

Print Friendly, PDF & Email