طبق قرعه‌کشی انجام شده برای بیست و هشتمین دوره مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه‌های کشور، پتروشیمی مدافع عنوان قهرمانی در هفته نخست به مصاف نفت آبادان می‌رود.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، بیست و هشتمین دوره مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه های کشور امروز دوشنبه با حضور ۸ تیم قرعه کشی شد.

پتروشیمی بندرامام، دانشگاه آزاد اسلامی، رعد پدافند هوایی، پالایش نفت آبادان، شهرداری کرج، اطلس پویان گیلان، شرکت فراسنگ تهران و آکادمی دبیری تبریز تیم هایی هستند که در این فصل از رقابت ها حضور خواهند شد.

دیدار میان این تیم ها در هفته نخست ۱۲ تا ۱۸ آبان ماه برگزار می شود. طبق قرعه کشی انجام شده و در این هفته از مسابقات پتروشیمی مدافع عنوان قهرمانی در دیدار خانگی به مصاف نفت آبادان می رود.

برنامه دیدارهای هفته نخست لیگ برتر تنیس روی میز به این شرح است:

* پتروشیمی بندرامام – نفت آبادان
* دانشگاه آزاد تهران – فراسنگ تهران
* اطلس پویان گیلان – آکادمی دبیری تبریز
* شهرداری کرج – رعد پدافند هوایی

لیگ برتر تنیس روی میز بانوان هم امسال با حضور ۸ تیم برگزار شود. شهرداری شهربابک، دانشگاه آزاد اسلامی، مناطق نفتخیز جنوب، شرکت درین کاشت مانا، سپاهان اصفهان، هیات گلستان، مس کرمان و اکباتان همدان شرکت کنندگان در این رقابت ها

هستند. قرعه کشی این رقابت ها نیز عصر امروز دوشنبه برگزار می شود.

لیگ برتر بانوان در ۳ مرحله مقدماتی و یک مرحله پلی آف انجام خواهد شد که مرحله نخست آن ۱۲ الی ۱۴ آبان ماه در تهران برگزار می شود.

منبع : ورزش ۳

Print Friendly, PDF & Email