شهردار تبریز از طرح های عمرانی قابل افتتاح شهرداری منطقه۵ بازدید و بر تسریع اجرای پروژه ها تاکید کرد.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر به همراه محمد حسین اسحقی معاون عمرانی شهرداری تبریز، محمد عزتی معاون شهرسازی و سعید حاجی زاده مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری از طرح های عمرانی مهم و قابل افتتاح شهرداری منطقه۵ بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت اجرای پروژه ها قرار گرفت.

شهردار تبریز همچنین از پروژه رفع خطر در محل ریزش کوه در شهرک باغمیشه بازدید کرد.

مسیرگشایی ۲۴ متری شهدای بارنج که ۵۰۰ متر طول دارد دیگر پروژه ای بود که شهردار تبریز از آن بازدید کرد.

همچنین ایرج شهین باهر از مسیرگشائی اتصال شهرک های رشدیه و ولی امر بازدید کرد و دستورات لازم برای تسریع این پروژه صادر کرد.

شهردار تبریز در ادامه این بازدیدها از اتوبان ولایت و فاز دوم پل نصر نیز بازدید کرد.

شهردار منطقه ۵ تبریز در این بازدید گفت : دو رشته مسیرگشائی، پارک جنگلی کوی شهید بهشتی و خدمات محله ای با ۲۶۰ میلیارد ریال هزینه قابل بهره برداری شده اند.

میرعلی اصغر نساج افزود : مسیرگشائی ۲۴ متری شهدای بارنج با ۵۰۰ متر طول و ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه تردد از اتوبان پاسداران به بارنج را میسر کرده است.

وی در ادامه به مسیرگشائی اتصال شهرک های رشدیه و ولی امر به همدیگر اشاره نمود و اظهار داشت : با بهره برداری از این خیابان تردد در این دو شهرک میسر شده و از ترافیک معابر داخلی آنها کاسته خواهد شد.

شهردار منطقه ۵ همچنین احداث پارک جنگلی در کوی شهید بهشتی و هدایت آبهای سطحی واقع در این محله را از دیگر طرح هایی دانست که بزودی به بهره برداری می رسد.

وی در پایان اجرای طرح خدمات محله ای با ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه را از دیگر اقدامات این منطقه برشمرد و گفت : آسفالت ریزی اساسی، اصلاحات هندسی، جدول گذاری، کف سازی پیاده روها با ۱۰۰میلیارد ریال اعتبار اجرا و تقدیم شهروندان شده است.

Print Friendly, PDF & Email