ایرج شهین باهر اعلام کرد:

پاکدستی وظیفه من مسئول است؛ نه افتخار

توجه به آموزه های دفاع مقدس، راهکار حل مشکلات

شهردار تبریز دوران هشت سال دفاع مقدس را یک دانشگاه تمام عیار زندگی عنوان کرد و گفت: توجه به آموزه های دفاع مقدس می تواند تمام مشکلات امروز کشورمان را حل کند.

ایرج شهین باهر شامگاه روز گذشته در یادواره شهدای خیابان قره آغاج «آبروی محله، افتخار کوچه ها» اظهار کرد: تک به تک افراد جامعه باید زندگی شهدا و منش آنان را الگوی زندگی خود قرار دهند و در این میان مسئولان به دلیل تاثیرگذاری بیش تر، باید به مراتب توجه و حساسیت بیش تری داشته باشند.

او ادامه داد: آسایش، امنیت و عزت بین المللی امروزمان را مدیون خون شهیدان می دانیم و باید با رفتارهای صحیح خود قدردان رشادت ها و ازخودگذشتگی آنان باشیم.

شهردار تبریز اعلام کرد: دشمنان همچنان به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و در سال های اخیر برای رسیدن به اهداف شوم خود از طریق جنگ نرم و جنگ فرهنگی اقداماتی انجام داده اند که با لطف پروردگار متعال و بصیرت مردم عزیز ناکام مانده است.

ایرج شهین تاکید کرد: کسی که خود را ولایی و ادامه دهنده راه شهدا می داند و می خواند، باید هم پاکدست باشد.

یادواره «آبروی محله افتخار کوچه ها» به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط شهرداری تبریز برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گمنام، شهدای مدافع حرم و سرداران و ۱۶۷شهید خیابان قره آغاج برگزار شد

Print Friendly, PDF & Email