نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اقدام به موقع شهرداری تبریز در اصلاح تابلوهای مزین به نام شهدا را خوب و قابل قبول عنوان کرد.

به گزارش شهریار، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تبریز با اشاره به موضع گیری نهادهای انقلابی، خانواده شهدا و مسئولان شهری در خصوص اصلاح تابلوهای معابری که عنوان شهید در آنها قید نشده بود، تصریح کرد: خوشبختانه شهرداری تبریز در این خصوص خوب عمل کرد. تشکر می کنم و امیدوارم دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.

در هفته‌های گذشته در سطح شهر تبریز، در جریان تعویض تابلوهای فرسوده محلات، عنوان شهید در چند تابلو قید نشده بود که بلافاصله اصلاح شد.

همچنین شهردار تبریز با تشکیل کمیته ویژه دستور بررسی و اصلاح و ساماندهی تابلوهای معابر را صادر کرد.

سعید حاجی‌زاده دبیر شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهرداری تبریز از اصلاح تابلوهای معابر مزین به نام شهدا با تأکید امام جمعه محترم و دستور شهردار تبریز خبر داد و افزود: با توجه به وصول برخی گزارش‌ها در خصوص حذف عنوان شهید از تابلوهای برخی معابر و کوچه هادر این راستا بلافاصله موارد گزارش شده شناسایی و نسبت به اصلاح و تکمیل تابلوها اقدام لازم صورت گرفت.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز همچنین از آغاز فاز عملیاتی طرح کوچه میزین افتخاری همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس خبر داده و گفت: در این طرح نزدیک به ۱۰۰۰ تابلو مزین به نام، نام پدر، تاریخ تولد و شهادت و فرازی از وصیت نامه شهدا در معابر و محلات نصب می شود.

Print Friendly, PDF & Email