رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار، پیام تبریکی صادر و از تلاش های ارزنده منادیان روشنایی و بیداری جامعه قدرشناسی کرد.
به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در پیام تبریک دکتر علی اکبر بالاگر آمده است: ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار بر اصحاب راستین عرصه اطلاع رسانی مبارک باد.
در این پیام می خوانیم: خبرنگاری آمیزه ای است از عشق و معرفت و تجلیل از مجاهدت های دلسوزانه وجدان های بیدار و منادیان روشنایی و آگاهی بخشی، رسالتی است بزرگ که بر دوش همگان سنگینی می کند.
در این پیام اضافه شده است: کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی جهت ایجاد عدالت در جامعه و جلب رضایت متقاضیان کارشناسی و نیل به توسعه قضایی حسب ضرورت و نیاز دست همکاری و معاضدت عزیزان را به گرمی می فشارد.
همچنین در پیام تبریک رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تصریح شده است : برای کلیه خبرنگاران متعهد و فرهیخته ایران اسلامی از درگاه پروردگار متعال موفقیت و سرافرازی آرزو دارم.

منبع. کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی

Print Friendly, PDF & Email