مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی گفت : انجام بررسی های دقیق و ارائه دیدگاه های فنی و تخصصی توسط کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در زمینه حل و فصل اساسی بسیاری از اختلافات مردم موثر و نتیجه بخش است.
به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی، مهندس کاظم به پایی در دیدار با دکتر بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی همچنین اجرای مقررات و ایجاد شفافیت را در کلیه زمینه ها خواستار شد.
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: باید با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در مردم اطمینان لازم را ایجاد کنیم که معیار عملکرد ها، وجود مقررات و قانون است و سایر عوامل در تبیین و اعلام نظرات کارشناسی تاثیر گذار نیستند.
دکتر بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی نیز در این دیدار اظهار داشت: اگر انتخاب کارشناس از طریق سیستم کانون کارشناسان رسمی آذربایجان شرقی صورت بگیرد، عدالت و کیفیت خدمات تامین خواهد شد.
وی افزود: کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی به واسطه توانایی های علمی کارشناسان خود اعم از مسئولان اجرایی و اساتید دانشگاهی، به عنوان قوی ترین کانون کارشناسان رسمی دادگستری در شمال غرب کشور بشمار می رود .
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی از روند ثابت تعرفه های کارشناسی انتقاد کرد و گفت : تعرفه های کارشناسی به سال ۱۳۹۲ مربوط است و تورم جامعه ضرورت بازنگری در میزان تعرفه ها را ایجاب می کند.
وی اهمیت تقویت کانون کارشناسان رسمی دادگستری را یادآور شد و اضافه کرد: حضور مسئولان کارشناس و صاحب صلاحیت، میزان قابلیت و اعتبار کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی را افزایش می دهد.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی تصریح کرد: نزدیکی بین کانون کارشناسان رسمی دادگستری و اداره ثبت اسناد و املاک در سطح استان آذربایجان شرقی محسوس است و برای ایجاد هماهنگی بیشتر اقدام خواهد شد.
گفتنی است در این دیدار که در محیط صمیمانه صورت گرفت، دو طرف ضرورت تعامل و همفکری متقابل جهت بهبود عملکرد ها، کاهش تخلفات احتمالی، تکریم مشتریان و ایجاد رضایت مندی در مردم را مورد تاکید قرار دادند.

منبع. کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی

Print Friendly, PDF & Email