خرید جدید تیم فوتبال سپاهان می گوید خاطرات تلخ و شیرینی از حضور در تراکتور دارد.

علیرضا نقی زاده که آخرین خرید تیم فوتبال سپاهان به شمار می رود، در گفتگو با “ورزش سه” در مورد جدایی از تیمی که سال ها در آن بازی کرده بود، گفت: خب من از دوران کودکی در تراکتور بودم ولی وقت تغییر فرا رسیده بود و با صحبت هایی که انجام دادیم این تصمیم را گرفتم.

او در مورد پیوستن به سپاهان ادامه داد: خیلی خوشحالم که به تیم پرافتخار سپاهان پیوستم و امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم به موفقیت های زیادی برسیم.

نقی زاده در پاسخ به این سوال که چرا تراکتور را ترک کرد، بیان کرد: شرایط برای ماندنم فراهم نبود؛ تصمیم گرفتم تیم را ترک کنم و به سپاهان بیایم و همانطور که گفتم خیلی خوشحالم که در این مجموعه هستم.

پس از فسخ قرارداد نقی زاده حرف و حواشی زیادی در مورد خروج این بازیکن از تراکتورسازی شنیده می شد. او در این رابطه عنوان کرد: من همه چیز را در این مورد به فراموشی سپرده ام و جدا شدم. از هواداران تراکتور هم تشکر می کنم که طی مدت حضورم همیشه از من حمایت

کردند.

او ادامه داد: خب وقتی در تراکتور بودم شیرینی ها و تلخی های زیادی را تجربه کردم. شیرینی هواداران تیم بودند که همیشه لطف داشتند و تلخی ها را هم فراموش می کنم. چند پیشنهاد داشتم ولی چون سپاهان تیمی مردمی است و امیرقلعه نویی هم در این تیم است، تصمیم

گرفتم به سپاهان بیایم.

او در مورد حضور امیرقلعه نویی روی نیمکت سپاهان افزود: من توسط امیرقلعه نویی کشف شدم و با نظر ایشان به تیم بزرگسالان آمدم. یکی از دلایل هم همین موضوع بود که تصمیم گرفتم به سپاهان بیایم. این باشگاه ریشه دار است و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم.

هافبک ۲۶ ساله فصل گذشته تراکتور که با قراردادی سه ساله به سپاهان پیوسته در پاسخ به این سوال که در چه پست هایی توانایی بازی دارد، گفت: فصلی که گذشت من ۲۳ بازی در تراکتور انجام دادم و در نیم فصل اول بازیکن فیکس تیم بودم. به صلاحدید مربی گاهی هافبک

دفاعی، گاهی هافبک نفوذی و گاهی هم وینگر بازی می کردم. در سپاهان هم تصمیم با کادر فنی است و هر جا که بخواهند بازی می کنم.

او در پاسخ به این سوال که در کدام پست راحت تر است، اضافه کرد: برایم فرقی نمی کند هر جایی بخواهند بازی می کنم ولی در پست هافبک دفاعی راحت تر هستم.

نقی زاده حرف هایش را اینگونه خاتمه داد: از همه هواداران سپاهان تشکر می کنم که به من خوشامد گفتند و با حمایت آنها امیدوارم بتوانیم نتایج بسیار خوبی کسب کنیم.

منبع : ورزش ۳

Print Friendly, PDF & Email