به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتسال ایران و افغانستان از روز سوم مسابقات فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا شامگاه امروز یک شنبه در سالن پور شریفی تبریز برگزار شد.

تیم فوتسال زیر ۲۰ سال کشورمان موفق شد با نتیجه ۳ بر دو حریفش را شکست دهد و با دو برد از دو بازی به عنوان تیم صدرنشین گروه اول به مرحله بعد مسابقات صعود کند.

افغانستان نیز با یک برد و یک شکست به عنوان تیم دوم گروه به مرحله حذفی رسید.

با این اوصاف تیم ملی فوتسال ایران در مرحله بعد به مصاف لبنان می رود و تایلند نیز با افغانستان دیدار می کند.

از حاشیه های این بازی می توان به حضور پرشور و پرتعداد فوتسال دوستان تبریزی در سالن پورشریفی اشاره کرد که آنها به صورت هماهنگ تیم ملی کشورمان را تشویق می کردند.

در خلال این بازی در دقایقی نیز هواداران تیم تراکتورسازی را تشویق می کردند. البته برخی از طرفداران تیم ملی فوتسال کشورمان نیز با پرچم جمهوری اسلامی ایران و همچنین پرچم قرمز رنگ تیم تراکتور به سالن آمده بودند.

ناظم‌الشریعه سرمربی تیم فوتسال بزرگسالان کشورمان نیز برای تماشای این دیدار به تبریز سفر کرده بود و از نزدیک نظاره گر بازی بود. محمدحسن انصاری‌فرد رئیس سازمان لیگ فوتسال نیز در سالن محل برگزاری این دیدار حضور داشت.

بازیکنان و کادر فنی افغانستان در یک حرکت جالب با دسته گل به سمت نیمکت و بازیکنان تیم ایران رفتند و با آنها خوش و بش کردند.

از حاشیه های جالب این بازی سر دادن شعار معروف تراکتوری‌ها «عیبی یوخ، عیبی یوخ» در سالن بود. پس از گل اول افغانستان هواداران حاضر در سالن با این شعار یعنی عیبی ندارد، به بازیکنان ملی پوش کشورمان روحیه دادند.

تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها است.

مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال قهرمانی آسیا با حضور تیم‌های جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، هنگ کنگ، تایلند، لبنان، جمهوری قرقیزستان، ژاپن، ویتنام، تاجیکستان، عراق، اندونزی و چین تایپه از ۲۴ خرداد تا اول تیر در ۴ گروه ۳ تیمی در سالن شهید پور شریفی تبریز برگزار می‌شود.

منبع : مهر

Print Friendly, PDF & Email