بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) فلسطین  را پاره تن اسلام می دانستند وهمواره بر لزوم رهایی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب اسرائیل تاکید داشتند.
مقام معظم رهبری نیز با با همین رویکرد عمیق و همه جانبه است که سنت گرامیداشت روز جهانی قدس و بر افراشته نگه داشتن پرچم دفاع از مردم ستم دیده فلسطین را با اهمیت دانسته اند.
در چهارچوب این رهیافت و بر اساس هماهنگی های معمول و توصیه های روشن بینانه حجت الاسلام و المسلمین حکمت علی مظفری رئیس کل دادگستری، تکلیف بر همه مشخص بود.
به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی، مسئولان و کارکنان اداره کل دادگستری آذربایجان شرقی در راه پیمایی امسال نیز حضور چشمگیر و قابل توجه داشتند.
همگام با مردم با بصیرت و همیشه در صحنه ایران اسلامی و به ویژه تشکیلات قضایی استان آذربایجان شرقی، کانون کارشناسان رسمی دادگستری در راه پیمایی روز جهانی قدس مشارکت کرد.
این گزارش حاکی است مسئولان و کارشناسان تشکیلات قضایی در جریان این راه پیمایی با اعلام انزجار از جنایات استکبار جهانی و اسرائیل، لزوم رها سازی قدس شریف را مورد تاکید قرار دادند.

منبع. کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی

Print Friendly, PDF & Email