بزرگداشت روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که یادگار با ارزش معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) بشمار می رود، در سال جاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با خودآگاهی و بصیرت مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، برگزاری راه پیمایی سراسری امسال به فرصتی طلایی برای وحدت و اتحاد مسلمین علیه اشغالگران و  مقابله با تبعیض نژادی، تفرقه افکنی و قتل عام مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی اسرائیل تبدیل خواهد شد.
مردم نجیب و شریف ایران پس از گذشت چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی روز جمعه ثابت خواهند کرد که به پیمان خود با مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین وفادارند و قدر مسلم آرمان رهایی مسلمانان از زیر یوغ ستمگران و استکبار جهانی و به ویژه اندیشه خردمندانه آزادسازی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب اسرائیل مشمول گذشت زمان نخواهد شد.
تردیدی نیست که رژیم مجعول اسرائیل مظهر جنایت و  چپاول و نیز ناقض قوانین و مقررات بین المللی بوده و در قاموس این غده سرطانی که به واسطه تغافل و بی تفاوتی کشورهای به اصطلاح اسلامی در منطقه خود نمایی می کند، غیر از تجاوز و کودک کشی و تعرض به حریم مشروع دیگران چیز دیگری وجود ندارد و ما با اتحاد و مبارزه، سرزمین فلسطین را از دست اشغالگران آزاد خواهیم کرد.
کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر حضور فراگیر و گسترده آحاد مختلف مردم در راه پیمایی روز جهانی قدس اذعان می کند تحمل جنایات این رژیم بی هویت پس از ۷۰ سال دیگر قابل تحمل نیست  و از این منظر حضور در صحنه و دفاع از مقاومت مردم تحت ستم فلسطین را باید در تعیین سرنوشت مردم این سرزمین مقدس نقطه عطف تلقی کنیم.
گفتنی است که کارشناسان و کارکنان کانون کارشناسان رسمی داد گستری آذربایجان شرقی به همراه دیگر اعضای تشکیلات قضایی این استان از ساعت ۱۱ روز جمعه ۱۰ خرداد از محل چهار راه منصور به طرف مصلای اعظم امام خمینی(ره) راه پیمایی خواهند کرد.
همچنین به اطلاع می رساند برای حضور عزیزان در مراسم روز جهانی قدس ساعت ۱۰/۳۰همان روز وسیله ایاب و ذهاب در محل داد گستری استان آذربایجان شرقی تامین و تدارک گردیده است.

روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی

منبع. کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی

Print Friendly, PDF & Email