با برگزاری جلسه بدرقه تیم ملی تیراندازی، ۱۵ ورزشکار به منظور حضور در مسابقات جام جهانی مونیخ و کسب سهمیه بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو عازم آلمان می شوند.

به گزارش “ورزش سه” به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این جلسه امروز ۲۴ اردیبهشت ماه با حضور علی دادگر رئیس فدراسیون، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر، سعید مرادی مدیر کمیته روابط بین الملل، ناصر رسولی رییس سازمان تیم های

ملی و ورزشکاران و مربیان تیم اعزامی در محل سالن جلسات فدراسیون تیراندازی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، ناصر رسولی مدیر سازمان تیم های ملی در گزارشی به نحوه برگزاری مسابقات ، وضعیت اسکان، نحوه اعزام و بازگشت ملی پوشان و … اشاره کرد و روند حضور ملی پوشان تیراندازی ایران را در این مسابقات به اطلاع ورزشکاران رساند.

علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در ادامه این جلسه با اشاره به جایگاه و اهمیت این رقابتها گفت: امیدوارم در این رقابت ها نیز طبق مسابقات قبل دست پر و با کسب سهمیه المپیک به کشور باز گردید.

وی در ادامه افزود: با این روحیه ای که از شما می بینم انشاالله شاهد افتخار آفرینی و موفقیت هایتان خواهیم بود.

این مسابقات سومین جام جهانی تیراندازی در سال ۲۰۱۹به شمار می رود که با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار از سراسر جهان برگزار می شود و تیم ملی ایران با ۱۵ ورزشکار در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

تیم ملی تیراندازی کشورمان در دو گروه، ۲۷ اردیبهشت ماه و ۲ خردادماه تهران را به مقصد مونیخ ترک خواهد کرد.

فاطمه کرم زاده، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، امیرمحمد نکونام، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت و امیرسیاوش ذوالفقاریان در رشته تفنگ و گلنوش سبقت الهی و هانیه رستمیان در رشته تپانچه به همراه الهام هاشمی، ابراهیم اینانلو و الکساندر سماکین به عنوان مربیان گروه اول اعزامی تیم ملی تیراندازی را تشکیل می دهند.

گروه دومی اعزامی نیز متشکل از حسین باقری در رشته تفنگ، مینا قربانی، وحید گل خندان، جواد فروغی و سجاد پور حسینی در رشته تپانچه خواهند بود.

رقابتهای تیراندازی جام جهانی مونیخ و کسب سهمیه بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ۳ تا ۱۰ خرداد ماه در کشور آلمان برگزار می شود.

منبع : ورزش ۳

Print Friendly, PDF & Email