محمدرضا حضرت پور در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره وضعیت آمادگی تیم ملی والیبال گفت: شرایط تمرینات خیلی خوب است. سال گذشته ملی پوشان را اینگونه ندیده بودم. جوانان در کنار سایر بازیکنان با انگیزه، سرحال و خوب در تمرینات حاضر می‌شوند. از روز نخست شروع اردوها

تمرینات توپی را انجام دادیم؛ چیزی که سال گذشته ندیده بودم و این نشان از آمادگی بالای بدنی بازیکنان حاضر در اردو است.

ملی پوش والیبال تاکید کرد: سال سختی در پیش داریم و باید تلاش فراوانی کنیم تا موفق به کسب سهمیه المپیک شویم. بازیکنان باتجربه نیز بدون مصدومیت و سرحال در اردو حضور دارند. شرایط آمادگی خودم نیز بهتر از قبل شده است. یک مصدومیت کوچک در مچ پا داشتم. به

همین دلیل تمرینات هفته اول و دوم را از دست دادم. حدود دو سه هفته است که به همراه بازیکنان تمریناتم را آغاز کرده‌ام. توکل بر خدا به مسابقات خواهیم رفت و باید دید که چه پیش خواهد آمد.

وی درباره سال شلوغ والیبال گفت: شرایط تیم ملی نسبت به سال گذشته بهتر است. لیگ ملت‌های والیبال نخستین مسابقه پیش رو است. نمی‌توانم قول بدهم اما می دانم که توانایی حضور در جمع ۶ تیم برتر را داریم.

ملی پوش والیبال درباره حضورش در تیم جوانان یا بزرگسالان گفت: در این زمینه من تصمیم گیرنده نیستم. تابع تصمیمات فدراسیون و مربی هستم.

حضرت پور در پایان درباره کسب سهمیه المپیک گفت: خیلی سخت است، صد درصد باید مجوز حضور در المپیک را به دست آوریم.

منبع : شهریار

Print Friendly, PDF & Email