آئین تجلیل از نخبگان حاشیه‌نشین با حضور فرماندار شهرستان تبریز، مدیرکل ورزش و جوانان استان، اعضای شورای اسلامی تبریز و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش نصر، این مراسم که با هدف ایجاد انگیزه و روحیه تلاش و امید در بین جوانان مناطق حاشیه نشین و معرفی نخبگان برخاسته از این مناطق و برجسته کردن چهره این عزیزان بود، شب گذشته در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد.
ایوب بهتاج، مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و دبیرستاد ساماندهی امور جوانان استان، این مراسم را در راستای ارزش آفرینی و هویت بخشی به جوانان نخبه مناطق حاشیه نشین کلانشهر تبریز، بسیار مهم و ارزشمند دانست.
وی ادامه داد: امروز ما در جامعه شاهد استعدادهای برتری هستیم که از بطن همین مناطق برخاسته و مراتب موفقیت را طی نموده اند لذا معرفی و برجسته کردن این عزیزان انگیزه و امید را در جوانان این مناطق افزایش خواهد داد.
وی اشاره ای هم به تسری این مراسم در سالهای آتی کرده افزود: همانند جشنواره استانی حضرت علی اکبر(ع) و انتخاب جوان نخبه و برتر در حوزه های مختلف، شاخص کردن جوانان نخبه مناطق کم برخوردا و حاشینه نشین شهرهای مختلف استان، گامی مؤثر در زمینه برخواهیم داشت که البته این موضوع همت عالی و همکاری همه دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی استان را مطالبه می کند و تنها به وسیله یک ارگان عملیاتی نخواهد شد.
شهرام دبیری عضو شورای اسلامی شهر تبریز ضمن تشکر از عوامل و دست اندرکاران این برنامه به جهت برگزاری چنین مراسمی در راستای نشان دادن استعداد های برتر این مناطق گفت: من و دیگر همکارانم در شورای اسلامی شهر تبریز تمام تلاشمان را برای بازیابی هویت ساکنان مناطق حاشیه نشین شهر خواهیم کرد.
این آئین که با برنامه های مختلفی از جمله اجرای موسیقی، استندآپ کمدی، اجرای نمایش، هنرنمایی هنرمندان شهر و برنامه های متنوع دیگری همراه بود با تجلیل از چهره های برجسته و نخبه ی مناطق حاشیه نشین کلانشهر تبریز پایان یافت.

منبع:نصر نیوز

Print Friendly, PDF & Email