دروازه بان استقلالی ها در دیدار با تراکتورسازی یک محک جدی و روز سخت را پیش رو دارد.

به گزارش “ورزش سه”، استقلال و تراکتورسازی روز جمعه در شرایطی به مصاف یکدیگر می روند که تیم شفر با حضور مهدی رحمتی در ۱۳ مسابقه و حسین حسینی در ۳ مسابقه، بهترین خط دفاعی را در اختیار دارند.

مهدی رحمتی در این فصل اما آماری متفاوت را از خود به جای گذاشته و توانسته در ۱۰ مسابقه از ۱۳ مسابقه ای که به میدان رفته، کلین شیت کند تا نقش پر رنگی در عملکرد بسیار خوب استقلالی ها در خط دفاعی داشته باشد که تنها با دریافت ۶ گل خورده همراه بوده است.

رحمتی در بوته آزمایش

بسیاری اما عقیده دارند عملکرد خوب دفاعی استقلال، جلوتر از مهدی رحمتی در ثبت این آمار خط دفاعی نقش داشته و مهدی رحمتی امسال کمتر مجبور به انجام واکنش های فوق العاده خود شده است. دروازه بان استقلالی ها اما در دیدار با تراکتورسازی روز متفاوتی خواهد داشت

و با ضربات بیشتری به سمت چهار چوب رو به رو می شود.

تراکتورسازی در خط حمله با حضور دژاگه، سوگیتا، ساسان انصاری، مسعود شجاعی و جلوتر از همه آنها، آنتونی استوکس مطمئنا کار را برای رحمتی سخت تر خواهند کرد تا دروازه بان استقلالی ها در این دیدار، یک آزمایش سخت را پیش رو داشته باشد.

مهدی رحمتی با توجه به تغییرات در خط دفاعی و محرومیت دانشگر آماده، باید در این مسابقه در بهترین فرم خود قرار داشته باشد تا بتواند یازدهمین کلین شیت فصل را نیز ثبت کند و همچنان بهترین دروازه بان لیگ برتر لقب گیرد. در این مسیر اما یک استوکس آماده می تواند روز

سختی را برای رحمتی رقم بزند و عملکرد خط دفاعی استقلال و آمار شخصی رحمتی را خراب کند تا ضمن شکستن طلسم دروازه استقلال، پایه گذار شکست این تیم بعد از ماه ها شود.

منبع : ورزش ۳

Print Friendly, PDF & Email