رئیس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از احداث دو ساختمان انرژی در منطقه ۷ شهرداری تهران شامل ساختمان مرکزی با ظرفیت ۱۲ کیلووات و ساختمان ناحیه ۳ با ظرفیت ۱۰ کیلووات متصل خبر داد.

احداث دو ساختمان انرژی در طرح استقبال از بهار 97

به نقل از  روابط عمومی مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، صدرالدین علیپور رئیس این مرکز در خصوص طرح استقبال از نوروز ۹۷ گفت: این مجموعه در سال جدید درصدد پیشبرد هرچه بیشتر فعالیت‌ها و اقدامات جهت رسیدن به والاترین هدف خود یعنی ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار در طرح استقبال از نوروز ۹۷ گفت: برگزاری هشتمین دوره برنامه ساعت زمین، کنترل منابع متحرک آلاینده هوای شهر تهران و بهره برداری از ساختمان انرژی از مهمترین اقداماتی است که در نوروز ۹۷ صورت گرفت.

علیپور با اشاره به برگزاری برنامه جهانی ساعت زمین برای هشتمین سال متوالی در تهران گفت: در برنامه ساعت زمین ۲۰۱۸ که در ۴ فرودین ماه سال جاری برگزار شد، علاوه بر اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی قبل از مراسم ساعت زمین، نورپردازی‌های برج میلاد، آزادی، پل طبیعت و ۲ المان شاخص در هر منطقه خاموش شد.

رئیس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار در خصوص کنترل منابع متحرک آلاینده هوای شهر تهران گفت: در این اقدام تمامی خودروهای سبک و سنگین در اختیار شهرداری مناطق ۲۲گانه تحت معاینه فنی قرار گرفت.

وی با اشاره احداث به ساختمان‌های انرژی افزود: در استقبال از بهار ۹۷ دو پروژه ساختمان انرژی در منطقه ۷ شهرداری تهران شامل ساختمان مرکزی با ظرفیت ۱۲ کیلووات و ساختمان ناحیه ۳ با ظرفیت ۱۰ کیلووات متصل به شبکه احداث شده است که در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

منبع:تسنیم

Print Friendly, PDF & Email