حسین حسن‌دخت در گفت‌و‌گو با تراکتورکلاب، درباره وضعیت اخیر تیم تراکتورسازی اظهار داشت: اگر بخواهیم تحلیل دقیقی از عملکرد کادر فنی جدید و تیم داشته باشیم باید تا پایان لیگ برتر و بازی های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا صبر کنیم ولی به نظرم عملکرد ساغلام تاکنون قابل قبول بوده است.

وی افزود: با نگاهی به بازی‌های اخیر تیم می‌بینیم که در بازی با الاهلی، تراکتورسازی از حریف بهتر بود و توانست بازی خوبی ارائه دهد و مالکیت توپ و میدان را نیز در دست داشت.

پیشکسوت تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در بازی مقابل الغرافه قطر نیز سرمربی بهتر از هر کسی می‌تواند توضیح دهد که به چه دلیلی در ترکیب خود تغییراتی ایجاد کرده بود و شاید او دلیل قانع کننده ای برای این تصمیم داشته باشد که ما از آن بی خبر هستیم.

حسن‌دخت تصریح کرد: متاسفانه تراکتورسازی در بازی های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا با بدشانسی رو به رو شده است و همانطور که دیدید در بازی اخیر موقعیت‌های مختلفی در مقابل دروازه حریف ایجاد شد ولی توپ ها وارد دروازه نشد، یک پنالتی هم در نیمه نخست از دست رفت که اگر این توپ تبدیل به گل می شد، می‌توانست روند بازی را تغییر دهد.

وی گفت: هنوز کار برای ما تمام نشده است و ۴ بازی حساس دیگر در رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا داریم که می توانیم با درخشش در این مسابقات صعود خود را به دور بعدی قطعی کنیم.

حسن‌دخت تاکید کرد: البته نباید فراموش کرد که تراکتورسازی در ماه های اخیر با مصدومیت های زیادی مواجه بوده و دست کادر فنی برای انتخاب بازیکن بسته مانده است و قطعاً این موضوع می‌تواند در نتایج اخیر تاثیر گذار بوده باشد.

این پیشکسوت فوتبال تبریز عنوان داشت: امیدوارم تراکتورسازی بتواند در دیدارهای آتی لیگ برتر و آسیا شرایط روحی خود را بهبود دهد و خیلی زود به شرایط مناسب باز گردد چراکه واقعاً حیف است که در این رقابت‌ها به نتایج خوبی نرسد.

حسن‌دخت خاطرنشان کرد: این هفته تیم ما باید به مصاف پارس جنوبی جم برود که پیروزی در این مسابقه می‌توانند از لحاظ روحی روانی برای ما بسیار حائز اهمیت باشد تا بچه‌ها با شرایط بهتری در سومین بازی آسیا حاضر شوند و با کسب نتیجه در این دیدار بازی های قبلی را به فراموشی بسپارند.

وی با تمجید از کارنامه ساغلام گفت: سرمربی ترکیه ای کارنامه خیلی خوبی دارد و می تواند با گذشت زمان تراکتورسازی را به شرایط آرمانی برساند ولی باید توجه داشته باشیم که او به فرصت و زمان بیشتری نیاز دارد تا نفرات جدید را بیشتر بشناسد و تیمش را هماهنگ تر کند.

پیشکسوت تیم تراکتورسازی ادامه داد: عملکرد کادر فنی در بازی‌های اخیر قابل قبول است چرا که پیروزی های او در لیگ برتر توانست تراکتورسازی را از رتبه های پایین جدول دور کند و او می‌تواند به مرور زمان تیمش را در جدول بالا آورد و سهمیه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را نیز کسب کند.

منبع: تراکتور کلاب

Print Friendly, PDF & Email