حمد روشنى خبر داد:
✔️ نمایش ” اشک یاس ” روایتگر مظلومیت بانوى دو عالم

?محمد روشنى کارگردان نمایش اشک یاس در گفتگو با اصحاب رسانه درباره این نمایش اظهار داشت : این کار را از سال ۸۹ شروع و هرساله بدون استثنا اجرا کرده ایم. در یک سال دو بار مراسم فاطمیه را در نمایشگاه فاطمیون و سالن سینماهاى مختلف اجرا شده است.

?امسال نیز به همت سال گذشته به دلیل کمبود بودجه مجبور شدیم در نمایشگاه فاطمیه به اجرا برویم و مجوزش را هم گرفته بودیم و مشکلى از طرف ارشاد نداشتیم اما امسال تصمیم گرفتیم با قدرت و قوى جلو برویم.

?کارگردان نمایش هاى مذهبى ” اشک ، عشق ، مشک ” و ” اشک یاس ” درباره روند اجرایی نمایش و حمایت هاى انجام گرفته گفت : بعضى از دوستان لطف کرده اند و مانند سال هاى گذشته در کنارمان بوده اند  که با همت خود ما را تشویق مى کردند و ما نیز امسال طبق سال هاى قبل وقتى خواستیم کار را استارت بزنیم تمامى دوستان همچون مدیر اجرایى نمایش و خانم عباس پور و دستیارانم و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامى و آقاى محرمى لطف کرده اند و به خوبى جلو آمدند ، سالن در اختیار ما گذاشتند و امکانات خوبى را فراهم کردند.

?وى افزود : همچنین شهردارى منطقه ۸ و خانم علیزاده مدیر موزه مشاغل به ما امکانات تمرینى خوبى را دادند. به طور کلى بیشتر عزیزان قول مساعدت داده اند.

?روشنى درباره اجراى روز اول نیز تصریح کرد : اجراى روز اول با اشتباهات خیلى کم و استحکام خوبى روى صحنه رفت و با استقبال خوبى نیز از سوى مردم همراه بود.

?او با ارائه توضیحات بیشتر درباره نمایشنامه این اجرا گفت: کار در قالب زندگى حضرت زهرا میباشد و اگر به تک تک اتفاقات زندگى حضرت زهرا دقت کنیم به این نکته مى رسیم که هر کدام یک درس است.

?وى ادامه داد : نمایشنامه از واقعه غدیر خم آغاز مى شود و تا بعد از شهادت حضرت زهرا (س) و اتفاقات بعد از آن و غریبى و مظلومیت امیرالمومنین (ع) ادامه پیدا مى کند.

?وى در انتها افزود : امیدواریم که در مورد تئاتر و نمایش هاى مذهبى نماینده قابل قبول و در خور شان باشیم و استقبال خوبى از سوى مردم و مسئولین صورت بگیرد.

خاطرنشان مى شود نمایش اشک یاس از ۲۶ بهمن ماه در سالن استاد صیامى مجتمع سینمایى ۲۲ بهمن به روى صمنه رفته و تا اول اسفندماه ادامه خواهد داشت.

photo_2018-02-11_06-16-33

Print Friendly, PDF & Email