تیم والیبال شهرداری تبریز با ناکامی از کسب هفتمین پیروزی فصل خود، این بار در زمین تیم خاتم اردکان تن به شکست داد اما برای صعود به پلی آف همچنان به بازی های آینده خود امیدوار است.

به گزارش شهریار، هفته هجدهم رقابت های والیبال سوپرلیگ باشگاه های کشور عصر یکشنبه با انجام شش دیدار در شهرهای مختلف سپری شد و طی آن در یکی از این بازی ها تیم شهرداری تبریز در خانه تیم رده سومی خاتم اردکان تن به شکست سه بر صفر داد.

در این دیدار تیم میزبان در سه ست متوالی و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ برابر شهرداری تبریز پیروز شد تا صاحب هر سه امتیاز مسابقه شود.

شاگردان عادل بناکار در تیم شهرداری تبریز در چهار دیدار خود در نیم فصل دوم صاحب یک پیروزی برابر تیم پیام مشهد و سه باخت مقابل تیم های کاله مازندران، شهرداری ورامین و خاتم اردکان شده اند و حالا باید خودشان را برای دیدار چهارشنبه برابر تیم همسایه جدولی شهروند

اراک آماده کنند.

تیم شهرداری تبریز تا پایان هفته هجدهم سوپرلیگ والیبال باشگاه های کشور با کسب شش پیروزی و ۱۷ امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفته و تا رده هشتم و مرز صعود به مرحله پلی آف ۱۰ امتیاز فاصله دارد و البته امیدوار است که با کسب نتایجی بهتر در هشت مسابقه آتی، بتواند

همچون چند فصل گذشته در ردیف تیم های حاضر در پلی آف قرار بگیرد.

منبع : شهریار

Print Friendly, PDF & Email