تیم والیبال شهرداری تبریز با انجام تمرینات خوب و منظم، خود را برای دیدار با تیم مدعی خاتم اردکان آماده کرده است و عادل بناکار سرمربی این تیم امیدوار است که شاگردانش بتوانند در این بازی خارج از خانه نتیجه ای قابل قبول کسب کنند.

به گزارش شهریار به نقل از سازمان ورزش شهرداری تبریز، سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز با اشاره به وضعیت این تیم در آستانه بازی مهم با تیم خاتم اردکان، گفت: می‌دانیم که خاتم از بازیکنان خوبی بهره می‌برد و در هفته‌های گذشته نتایج خوبی گرفته‌ است. ما نیز در روزهای

گذشته تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و امیدواریم بازی خوبی مقابل میزبان خود ارائه کنیم.

بناکار در رابطه با شرایط بازیکنان تیمش، پیش از این دیدار اظهار کرد: خوشبختانه بازیکن مصدومی برای دیدار امروز نداریم و پس از برد خوبی که در هفته گذشته کسب کردیم، امیدواریم مقابل خاتم اردکان نیز بازی خوبی انجام دهیم.

وی افزود: ما تغییراتی در جمع بازیکنانمان داشتیم و این موضوع باعث شده تا کمی ناهماهنگی در تیم داشته باشیم. البته بازیکنان تلاش زیادی دارند تا با آمادگی هرچه بیشتر در بازی‌های آتی به میدان رفته و نتایج قابل قبولی کسب کنیم. همان‌طور که دیدید در هفته گذشته نیز یک

بازی خوب مقابل تیم پیام مشهد انجام دادیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز عنوان کرد: هفت، هشت ملی‌پوش در تیم خاتم اردکان حضور دارند اما بچه‌های ما انگیزه لازم برای کسب نتیجه مناسب را دارند. امیدوارم علاوه بر کسب نتیجه، بازی هماهنگ‌تری داشته باشیم تا بتوانیم در دیدارهای آتی بازی‌های تماشاگرپسندی

ارائه کنیم.

وی افزود: جا دارد از آقای سلیمانی تشکر ویژه‌ای داشته باشم که پس از جدایی تعدادی از بازیکنان نیم‌فصل اول، کمک کردند تا بازیکنان جدید را جذب و بخشی از مطالبات را پرداخت کنیم. مشکلاتی داشتیم که در روند تیم مؤثر بود.

بناکار در پایان گفت: باخت‌های زیادی در این فصل داشتیم اما با این حال برای صعود به پلی‌آف تلاش می‌کنیم. امیدواریم با حمایت هواداران، تیم به روال عادی خود بازگردد.

گفتنی است تیم والیبال شهرداری تبریز در چارچوب دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر والیبال کشور از ساعت ۱۶ امروز یکشنبه در دیداری خارج از خانه به مصاف خاتم اردکان می‌رود.

منبع : شهریار

Print Friendly, PDF & Email