شهردار کلانشهر تبریز طی پیامی به مناسبت آغاز هفته بسیج، این نیروی مردمی را مظهر اقتدار، حماسه و شرف ایران اسلامی خواند.

به گزارش شهریار، متن پیام مهندس ایرج شهین باهر به این شرح است:

بسمه تعالی

وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِین

تا آنان را در این مسیر ثابت قدم بدارد، و در نهایت، آرزویشان که پیروزی بر کفر و کافران است، تحقق یابد. (سوره بقره آیه ۲۵۰)

از سنگر حماسه و جهاد تا خدمت رسانی به محرومین و مظلومین، صفحه به صفحه تاریخ پر افتخار انقلاب این سرزمین مزین به نام دانش آموختگان مدرسه ای است که رهبر معظم انقلاب، نامش را مدرسه عشق نهاد و چه زیبا فرموده اند که: “بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سرداده‌اند.

آری؛ مدرسه مکتب ساز بسیج دانش آموختگانی دارد که برای استقلال و دفاع از ناموس و سرزمین جان را در طبق اخلاص می نهد و عاشقانه تقدیم انقلاب می کند.

بسیج آن شجره طیبه ای است که با اندیشه والای امام راحل(ره) تشکیل شد و امروز ایران اسلامی از برکات حضورش در جای جای کشور، از سنگرهای دفاع از مرزهای سرزمین اسلامی گرفته تا سنگر عمران و آبادی و محرومیت زدایی، همه جا نام بسیج، درخشان است.

هفته بسیج فرصت مغتنمی است که از رشادت های مجاهدان گمنام و همیشه حاضر در عرصه های ایثار و فداکاری تجلیل کنیم و یاد شهدای بسیج را گرامی بداریم.

اینجانب بر خود وظیفه می دانم آغاز هفته بسیج را به همه بسیجیان پر افتخار و سرفراز تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

ایرج شهین باهر

شهردار کلانشهر تبریز

منبع. شهریار نیوز

Print Friendly, PDF & Email