وبسایت رسمی برنامه نود – شاگردان امید نمازی در نیمه اول مقابل تیم تراکتورسازی تبریز با نتیجه یک بر صفر به برتری رسیدند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان در سری رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفته بودند که نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان به پایان رسید.

گل تیم ذوب آهن اصفهان توسمحسن مسلمان در دقیقه ۲۷ به ثمر رسید.

داور وسط: محمدحسین زاهدی فر کمک ها: بابک داوری و مهدی عالیقدر

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی تبریز

محسن فروزان، محمدرضا‌مهدی‌زاده، ایمان سلیمی، محمدطیبی، احسان‌حاج‌صفی، علی‌طاهران، مهدی‌مهدی‌پور، یوکیاسوگیتا، مسعودشجاعی، دانیال‌اسماعیلی‌فر، آنتونی‌استوکس

سرمربی موقت: محمد تقوی

ذوب آهن اصفهان

رشید مظاهری، هادی محمدی، مسعود ابراهیم زاده، عارف غلامی، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، محسن مسلمان، زبیر نیک نفس، محمدرضا حسینی، ماریون سیلوا و ارسلان مطهری

سرمربی: امید نمازی

دقایق حساس:

دقیقه ۳: کارت زرد داور به میلاد فخرالدینی

دقیقه ۱۸: شوت زیبای دانیال اسماعیلی فر از پشت محوطه جریمه تیم میهمان با واکنش خوب رشید مظاهری دفع شد.

دقیقه ۲۷: ( گل تیم ذوب آهن اصفهان) محسن مسلمان از طریق ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه توپ را پرقدرت ارسال کرد که توپ وارد دروازه محسن فروزان شد.

دقیقه ۳۹: بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان توپ را از سمت راست زمین مسابقه به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که توپ با ضربه ماریون سیلوا از کنار دروازه محسن فروزان به بیرون رفت.

دقیقه ۴۰: آنتونی استوکس توپ را در اختیار دانیال اسماعیلی فر قرار داده و این بازیکن پس از ورد به داخل محوطه جریمه تیم میهمان شوت زد که توپ به صورت خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

اتفاق ویژه:

اشکان دژاگه و علیرضا نقی زاده به دلیل مصدومیت و علی عبدالله زاده نیز به دلیل مسائل انضباطی قادر به همراهی تیشمان در این هفته از مسابقات لیگ برتر نبودند.

تا اواخر نیمه اول این دیدار هواداران تیم تراکتورسازی برای تماشای دیدار در حال ورود به ورزشگاه بودند.

حدود ۷۰ هزار نفر از هواداران تیم میزبان این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

منبع : وبسایت رسمی برنامه ۹۰

Print Friendly, PDF & Email