محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در تبریز

اسلامی وزیر راه و شهرسازی به همراه هیات همراه وارد تبریز شد.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی پس از بازدید پروژه های استان آذربایجان‌ غربی از سمت ارومیه وارد تبریز شده و مورد استقبال مسئولین این شهر قرار گرفت.
اسلامی به منظور بازدید از پروژه های مهم استان آذربایجان‌شرقی در نخستین روزهای وزارت خود از نزدیک از روند اجرایی چند پروژه مهم در استان بازدید کرد.
از برنامه های مهم بازدید ایشان در این سفر می توان به بازدید از تونل آزاد راه تبریز-ارومیه با بیش از هشتاد درصد پیشرفت فیزیکی – تشکیل جلسه در محل کارگاه قطعه چهار محور تبریز-ارومیه به منظور بررسی و آگاهی از روند فیزیکی این پروژه – بازدید از قطعه سه پروژه بزرگراه تبریز-هریس-اهر و دستور اقدام سریع برای اتمام این محور -بازدید از عملیات اجرایی راه آهن تبریز-میانه- دیدار با اعضای شورای حمل و نقل استان و گفتگو با مدیران کل حوزه وزارت راه و شهرسازی مستقر در این استان در سالن تشریفات پاویون فرودگاه بین المللی تبریز اشاره کرد.
خدا بخش استاندار آذربایجان شرقی، سلطانی مدیر کل راه و شهرسازی، مدیران کل ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای، فرودگاه  و سایر مسئولین حوزه وزارت راه و شهرسازی در این سفر ایشان را همراهی کردند.

منبع. اداره کل راه و  شهرسازی استان آذربایجان شرقی

Print Friendly, PDF & Email