وبسایت رسمی برنامه نود – منچسترسیتی و رئال مادرید با قدرت رقبای خود را کنار زدند.

به گزارش وبسایت نود، شب چهارم لیگ قهرمانان اروپا با بردهای تیم های مدعی بایرن، رئال و منچسترسیتی پایان یافت. منچسترسیتی و رئال مادرید هر دو در مقابل رقبای خود پیروزی های پرگلی را کسب کردند.

در پایان شب چهارم لیگ قهرمانان اروپا، از گروه پنجم مسابقات، بایرن مونیخ در آلمان میزبان آ اک آتن بود که تیم کواچ در ادامه روند رو به پیشرفت خود، توانست در خانه خود حریف یونانی را ۲-۰ شکست دهد. در این بازی لواندوفسکی دقایق ۳۱ و ۷۱ برای میزبان گلزنی کرد تا بایرن مونیخ با ۱۰ امتیاز صدرنشین گروه خود باشد.

در دیگر بازی این گروه، آژاکس و بنفیکا در پرتغال به تساوی ۱-۱ رسیدند. یوناس ابتدا بنفیکا را پیش انداخت ولی تادیچ در نیمه دوم بازی را مساوی کرد. به این ترتیب آژاکس با ۸ و بنفیکا با ۴ امتیاز دوم و سوم هستند.

در گروه ششم مسابقات، منچسترسیتی در ادامه بردهای پرگل خود توانست با نتیجه سنگین ۶-۰ شاختار را شکست دهد تا ۹ امتیازی و صدرنشین شود. در این بازی ژسوس هتریک کرد که دو گل از سه گل او از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. محرز، استرلینگ و داوید سیلوا دیگر گلزنان سیتی بودند. سیتی بعد از ۴ هفته ۹ امتیاز و تفاضل گل ۹ دارد. شاختار با ۲ امتیاز در رده آخر است.

در دیگر بازی این گروه، هافنهایم دست به کار بزرگی زد و موفق شد در فرانسه در حالی که از دقیقه ۵۱ یک یار هم کمتر داشت، بازی ۲-۰ باخته را با تساوی ۲-۲ عوض کند تا سومین مساوی اش را در این گروه کسب کند. با این تساوی لیون ۶ امتیازی است.

در گروه هفتم نیز، رئال مادرید توانست در اولین تجربه اروپایی سولاری بردی پرگل را کسب کند. یاران این مربی جوان، در مقابل ویکتوریا پلژن ۵-۰ پیروز شدند. بنزما دقیقه ۲۱، کاسیمیرو ۲۳، بنزما ۳۷، گرت بیل ۴۰ و در نهایت کروس ۶۷ برای مادریدی ها گلزنی کردند تا این تیم به لطف بازی رودررو در صدر گروه قرار گیرد.

منبع : وبسایت رسمی برنامه ۹۰

Print Friendly, PDF & Email