وبسایت رسمی برنامه نود – اتلتیکومادرید اولین شکست فصل را به دورتموند تحمیل کرد.

به گزارش وبسایت نود، با تساوی پی اس جی و ناپولی، وضعیت گروه سوم مسابقات پیچیده شد، در گروه اول نیز اتلتیکومادرید موفق شد اولین شکست فصل را به دورتموند تحمیل کند.

در بازی دوم گروه اول مسابقات، اتلتیکومادرید در خانه موفق شد انتقام شکست دور رفت را از دورتموند بگیرد و با دو گل سائول در دقیقه ۳۳ و سپس گریزمن در دقیقه ۸۰، دورتموند را شکست دهد تا ۹ امتیازی شود. به این ترتیب در این گروه دورتموند و اتلتیکو هر دو ۹ امتیازی هستند ولی شرایط دورتموند بهتر است و فعلاً صدرنشین است.

از گروه سوم مسابقات دیدار حساس پاریسن ژرمن و ناپولی با تساوی ۱-۱ پایان یافت. در این بازی برنات در دقیقه ۴۵ تیم توخل را در ایتالیا پیش انداخت ولی یاران آنچلوتی موفق شدند در دقیقه ۶۳ از روی نقطه پنالتی توسط اینیسینیه به گل تساوی برسند تا بازی با تساوی ۱-۱ به پایان برسد. با این مساوی، شرایط این گروه به شدت پیچیده شد. اکنون لیورپول و ناپولی ۶ امتیاز دارند، پی اس جی با ۵ امتیاز سوم و ستاره سرخ با ۴ امتیاز در رده های سه و چهار هستند.

از گروه چهارم، شالکه در آلمان توانست با گل های استاکر و اوت ۲-۰ از سد گالاتاسرای بگذرد و پورتو نیز در پرتغال ۴-۱ مقابل لوکوموتیو مسکو به برتری رسید. با این نتایج پورتو ۱۰ امتیازی اول است و شالکه با ۸ امتیاز دوم است.

منبع : وبسایت رسمی برنامه ۹۰

Print Friendly, PDF & Email