شهردار کلانشهر تبریز در بازدید از آثار سوگواره ۷۲ بغض بوم گفت: شهرداری تبریز همیشه در کنار حوزه هنری برای حمایت از هنرمندان در تلاش هست و برای به نمایش گذاشتن آثار مکان هایی در ایستگاه های مترو فراهم می کند

به گزارش نصر، شهین باهر ،شهردار کلانشهر تبریز در بازدید از یازدهمین سوگواره ۷۲ بغض بوم گفت: جمع شدن هنرمندان،نقاشان و خوش نویسان شهرمان بسیار ارزشمند است که این کار با به نمایش گذاشتن اتفاقات کربلا بسیار ارزشمندتر می شود.

وی خاطر نشان شد: حس و حالی که هنرمندان برای به نمایش گذاشتن آثار خود در باب عاشورا بسیار دیدنی است و مردم را برای بازدید به مکان دعوت می کنیم.

وی گفت: شهرداری کلانشهر تبریز هم در کنار حوزه هنری برای حمایت از هنرمندان در تلاش هست و در خدمت این عزیزان برای به نمایش گذاشتن آثار برای عموم مردم هستیم.

شهردار کلانشهر تبریز گفت: هر چه بیشتر برای معرفی این عزیزان و هنرمندان تلاش خواهیم کرد و در کنار این عزیزان هستیم.

وی گفت:  می توانیم این آثار را در جهت اقتصادی هم به کار برد و در تمامی ایستگاه مترو برای ارائه و فروش این آثار آمادگی لازم را داریم تا بیش از بیش موجب تشویق و ادامه فعالیت های هنرمندان باشیم.

شهین باهر در انتهای سخنان خود درخصوص سوگواره ۷۲ بوم بغض گفت: شهر تبریز شهر هنرمندان است و در همه عرصه ها همیشه نشان داده اییم اولین هستیم ، زیر ساخت ها فراهم هست و با رایزنی ها با حوزه هنری برای رفع مشکلات هنرمندان در شهر اقدام می کنیم.

این گزارش می افزاید سوگواره ۷۲بغض بوم امروز (دوشنبه) از ساعت ۱۰ با حضور و هنرنمایی هنرمندان شهر در سالن سینما قدس آغاز شده است.

منبع:نصر نیوز

Print Friendly, PDF & Email