چپ پای باتجربه تیم ملی و تراکتورسازی امیدوار است در هردو رده ملی و باشگاهی بتواند امسال جام قهرمانی به دست آورد.

به گزارش “ورزش‌سه”، احسان حاج صفی بعد از حدود یکسال حضور در فوتبال اروپا حالا به ایران برگشته و پیراهن تراکتورسازی را برتن می کند. او در بازی های گذشته یکی از مهره های تاثیرگذار سرخپوشان تبریزی بوده و در بازی اخیر با پیکان نیز دو پاس گل داد تا توانایی های فنی اش را بار دیگر به رخ بکشد. چپ پای ارزشمند فوتبال ایران حالا امیدوار است با تراکتورسازی روزهای خوبش را ادامه دهد و البته با پیراهن تیم ملی نیز عنوان قهرمانی آسیا را مال خود کند.

احسان حاج صفی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره مسائل مختلفی به صحبت پرداخت که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

خوشحالم که در تراکتورسازی حضور دارم
خوشحالم که در تراکتورسازی حضور دارم و بار دیگر این افتخار نصیبم شد تا پیراهن تیم پرطرفدار را برتن کنم. من در تراکتورسازی خاطرات خیلی خوبی داشتم. در تبریز راحت هستم و تمام تلاشم را می کنم تا مهره موثری برای تیمم باشم.

انتظارات از من بیشتر از اینها است
اینکه در بازی های گذشته با پاس گل به تیمم کمک کردم، خوشحال کننده است. من همیشه در هر تیمی حضور داشتم با تمام وجود بازی کردم و در تراکتورسازی نیز واقعا همین کار را می کنم امیدوارم هواداران در این چند بازی از من راضی باشند و توانسته باشم رضایت آنها را جلب کنم. تلاشم برای این است تا وقتی بازی تمام می شود وجدانم راحت باشد و خوشحالم که در بازی با پیکان هم دو پاس گل دادم و به برد تیمم کمک کردم. امیدوارم این روند خوب برای من ادامه داشته باشد.

ماجرای کرنر های درون گرد
همیشه سعی می کنم کرنر را تیز و البته دقیق ارسال کنم؛ اصطلاحا به این نوع کرنرها «درون گرد» می گویند. روی این نوع کرنرها همیشه تمرین می کنیم. قبل از بازی با پیکان هم دو سه روز روی این شیوه کار کرده بودیم، چون می دانستیم پیکانی ها روی کرنر مشکل دارند، خوشبختانه این اتفاق رخ داد و پاس گل ارسال کردم. قطعا در آینده نیز همین روند را می خواهم حفظ کنم.

هیچ حریف آسانی در لیگ هجدهم وجود ندارد
لیگ برتر امسال لیگ خیلی سختی است. در لیگ هجدهم دیگر هیچ حریف و بازی آسانی وجود ندارد. شما دیدید که در بازی با سپیدرود ما در ثانیه های پایانی گل برتری را زدیم و این نشان می دهد که چقدر تیم ها محکم و خوب بازی می کنند. در این شرایط اینکه ما ستاره های زیادی داریم، تضمینی برای امتیاز گرفتن نیست. همه تیم ها با قدرت بازی می کنند و تلاش شان را به کار می گیرند تا امتیاز جمع کنند. ما نیز باید هر کاری از دستمان بر می آید انجام دهیم تا هواداران خوبمان را خوشحال کنیم.

امیدوارم قضاوت های لیگ برتر منصفانه باشد
امیدوارم قضاوت های لیگ برتر منصفانه باشد. در هفته های گذشته در بازی های مختلف اشتباهات زیادی را از سوی داوران شاهد بودیم. حتی خود ما نیز از داوری ضرر کردیم و تقریبا همه تیم ها چنین شرایطی دارند. ما امیدواریم طوری برنامه ریزی شود که اشتباهات داوران به حداقل برسد و هر تیمی به اندازه سرمایه گذاری و لیاقتش امتیاز بگیرد و در جایگاه خود در جدول قرار بگیرد.

تراکتور برای قهرمانی در لیگ جدی است
ما برای قهرمانی در لیگ برتر جدی هستیم. شرایط مان روز به روز بهتر شده و امیدواریم باز هم از این زیباتر بازی کنیم. ما تلاش می کنیم بی وقفه به کارمان ادامه دهیم و البته امیدوارم اتفاق عجیبی هم رخ ندهد و بتوانیم با برتری در بازی های مهم و پیش رو نتایجی که می خواهیم به دست بیاوریم و در پایان فصل هواداران خوب آذربایجان را خوشحال کنیم.

تیم ملی ایران لیاقت قهرمانی در آسیا را دارد
تیم ملی از نظر فنی شرایط خوبی دارد، اما امکانات بیشتری لازم دارد. ما واقعا به حمایت مسئولان احتیاج داریم ولی الان مسئولان کم کاری و کوتاهی می کنند و انگار توجهات جای دیگری است. تیم ملی احتیاج به امکانات دارد. تیم ملی عملکرد خوبی در جام جهانی داشت و همین موضوع باعث شده تا انتظارات از تیم بالا برود ولی با شرایط فعلی کار ما سخت و دشوار می شود. ما بازیکنان همیشه تا آخرین لحظه می جنگیم و امیدواریم مسئولان هم به فکر باشند و کمبودهای موجود را برطرف کنند و امکانات مناسبی در اختیار تیم ملی قرار دهند تا تیم ملی با شرایط خوبی به جام ملت ها برود، چون ما لیاقت قهرمانی آسیا را داریم.

بردن شادی به خانه های مردم، امکانات می خواهد
بی تردید ما چیز زیادی نمی خواهیم. امکاناتی که مد نظرمان است در حق معقول خواهد بود و موضوعاتی را مطرح می کنیم که تیم ملی ایران لیاقتش را دارد. این حمایت ها است که می تواند شادی را به خانه های مردم ببرد و ما نیز انشاالله با جام قهرمانی در قاره آسیا به ایران برگردیم.

زنوزی با هزینه شخصی محکم و استوار پشت تراکتور است
جا دارداز اقای زنوزی مالک محترم باشگاه تراکتورسازی تشکر کنم. این مرد بدون اینکه چشمداشتی داشته باشد، محکم و استوار پشت تیم ایستاده و می خواهد به مردم آذربایجان خدمت کند. او از جیب خود به صورت شخصی هزینه می کند تا تراکتور موفق باشد و واقعا هم امکانات و شرایط خوبی را برای ما مهیا کرده است. امیدوارم بتوانیم در پایان فصل پاسخ اعتماد ایشان را بدهیم.

منبع : ورزش ۳

Print Friendly, PDF & Email