جناب آقای دکتر محمد اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی

سلام علیکم

برای جامعه مهندسی ساختمان استان و کشور بسی مایه افتخار است که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با تأسی از تعالیم عالیه اسلام واهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و با امعان نظر دربرنامه های ارزنده و راهگشای  جنابعالی، با رای منطقی و ارزشی  خود به حضرتعالی زمینه های آغاز تلاشهای مطمئنا پرثمردر عرصه‌های عمرانی را مهیا نمودند.

برای اینجانب، اعضای هیئت مدیره، مدیران، کارکنان و مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی مایه مباهات است که جنابعالی به عنوان یک مدیر مدبر و فرهیخته و پرتلاش در رأس وزارتخانه مهم و حساس راه و شهرسازی، مصدر خدمات ارزشمند به مردم و میهن اسلامی، هستید. ما اعضای سابق و جدید هیات مدیره سازمان ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت حضور در سنگر جدید خدمت رسانی به بخش عمرانی کشور، آمادگی خود را در راستای یاری رساندن به جنابعالی در انجام وظایف قانونی و کاریتان اعلام می داریم .

 امید که جامعه مهندسی و اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان کشور باروحیه  برآمده از کار و تلاش و به عنوان بازوی فنی تخصصی بتوانند نقش اصلی و پر ثمر خود را در آبادانی میهن اسلامی به خوبی ایفا نمایند. برای جنابعالی آرزوی توفیق در خدمت به مردم شریف ایران عزیزمان  دارم.

علی طوماری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذدربایجان شرقی

منبع.  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

Print Friendly, PDF & Email