سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: ما برای مسابقه فردا بیش از هر بازی دیگری انگیزه و امید داریم و حتی تعطیلی چندروزه تمرینات نیز نتوانسته بر میزان انگیزه و روحیه تیمی شهرداری تبریز تأثیر منفی بگذارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، حیدر جعفری امروز با اشاره به انگیزه بازیکنان تیمش برای دیدار فردا مقابل کارون اروند خرمشهر اظهار داشت: فردا بازی مهمی با تیم اروند داریم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا همانند چهار دیدار قبلی عملکرد خوبی داشته باشیم و مثل دو بازی گذشته صاحب پیروزی شویم.

وی ادامه داد: ما برای مسابقه فردا بیش از هر بازی دیگری انگیزه و امید داریم و حتی تعطیلی چندروزه تمرینات نیز نتوانسته بر میزان انگیزه و روحیه تیمی شهرداری تبریز تأثیر منفی بگذارد. می‌خواهم بگویم که هیچ بهانه‌ای برای ما وجود ندارد و در بازی فردا قطعاً به دنبال سه امتیاز خواهیم بود.

جعفری گفت: با پیروزی در بازی فردا، تیم ما به جمع مدعیان می‌پیوندد و از این رو همه دست‌به‌دست هم داده‌ایم تا در این مسابقه با دست پر از زمین خارج شویم. سه امتیاز دیدار با اروند مهم است و می‌تواند موجب جهش چند پله‌ای ما در جدول مسابقات شود.

وی در پاسخ به این سؤال که چه اندازه از نحوه بازی و تاکتیک‌های تیم کارون اروند خرمشهر شناخت دارد، عنوان کرد: من دو سال با آقای اکبر میثاقیان کار کرده‌ام و کاملاً به تفکرات فنی و نوع بازی تیم‌های وی شناخت دارم. همچنین آقای احد عباسی آنالیزور تیم ما به خوبی نحوه بازی تیم اروند را آنالیز و بررسی کرده و نقاط ضعف و قوت این تیم را در اختیار کادر فنی گذاشته است تا ما شناخت خوبی از حریف خود داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در پایان گفت: تیم ما در چهار بازی که در فصل جاری انجام داده عملکرد رضایت بخشی داشته است. ما حتی در مسابقه‌ای که هفته اول در خانه آلومینیوم اراک باختیم نیز خوب بازی کردیم و در سه دیدار بعدی صاحب هفت امتیاز شدیم و به نظر من اگر این روند رو به جلو را ادامه دهیم، می‌توانیم در ردیف مدعیان صعود به لیگ برتر نیز قرار بگیریم.

گفتنی است دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و کارون اروند خرمشهر از چارچوب بازی‌های هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ فردا سه شنبه در ورزشگاه اختصاصی شهرداری واقع در خیابان ورزش برگزار خواهد شد.

در حال حاضر شهرداری تبریز با هفت امتیاز از پنج بازی در رده نهم و تیم کارون اروند خرمشهر نیز با همین تعداد امتیاز از شش بازی در رده دهم جدول قرار دارد.

منبع : ورزش شهرداری تبریز

Print Friendly, PDF & Email