پاراوزنه‌بردار دسته ۱۰۷ کیلوگرم ایران گفت: با رکورد امروزم می‌توانستم در مسابقات جهانی اخیر نقره بگیرم و بهتر از این می‌شوم.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از جاکارتا، سامان رضی پس از دستیابی به مدال برنز دسته ۱۰۷ کیلوگرم مسابقات پاراوزنه‌برداری بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: امروز رقابت ما خیلی سخت، سنگین و نزدیک بود و خدا را شکر من در این رقابت سخت به مدال برنز رسیدم.

وی در واکنش به طرح این موضوع که رقابت پاراوزنه‌برداران در دسته ۱۰۷ کیلوگرم در سطح جهانی برگزار شده است، گفت: رکورد بازی‌های پاراآسیایی در اینچئون ۲۳۰ کیلوگرم بود، اما منی که اینجا سوم شدم، وزنه ۲۳۵ کیلوگرمی را مهار کردم. رکوردها از سطح جهانی خیلی بالاتر بود. من با همین رکورد ۲۳۵ کیلوگرم در مسابقات جهانی اخیر می‌توانستم مدال نقره بگیرم.

رضی همچنین یادآور شد: من سه ماه است که به این وزن آمده‌ام و با این وجود موفق به کسب مدال برنز بازی‌های پاراآسیایی شدم. از عملکردم راضی‌ام و ان‌شاءالله با تمرینات بیشتر در این وزن جا خواهم افتاد، بهتر از این می‌شوم و بازهم پرچم ایران را به اهتزاز در خواهم آورد.

پاراوزنه‌بردار دسته ۱۰۷ کیلوگرم کشورمان در مورد حریف مغولی‌اش نیز گفت: حریف مغلولی ما دو سالی می‌شود که به این وزن آمده است و در این مدت روند خوبی داشته و بسیار پیشرفت کرده است. او در اوزان پایین اینقدر قدرتمند نبود، اما در وزن ۱۰۷ کیلوگرم خیلی خوب نشان داده است. او در مسابقات جهانی هم به مدال نقره رسید. ان‌شاءالله در مسابقات بعدی سعی می‌کنیم من و آقای غریب‌شی رقابت بهتری با او داشته باشیم و بگیریمش.

وی در ادامه تصریح کرد: این دومین مسابقه بین‌المللی من در وزن ۱۰۷ کیلوگرم بود. یک ماه پیش در مسابقات انتخابی پارالمپیک در ژاپن برنز گرفتم، البته رکورد امروزم خیلی بهتر از مسابقات ژاپن بود. امید به خدا با همین روند رو به رشد پیش می‌رویم تا بازی‌های پارالمپیک توکیو. دورنمای ما موفقیت در مسابقات پاراوزنه‌برداری پارالمپیک است.

رضی در پایان گفت: در اینجا از خانواده‌ام و همه آنهایی که در این مدت برایم زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم.

منبع : ایسنا آذربایجان شرقی

Print Friendly, PDF & Email