دکتر ایرج شهین باهر شهردار تبریز و مهندس پورمهدی معاون هماهنگی امورعمرانی استاندارآذربایجان شرقی و  از فاز دوم مسیرگشایی ۲۴متری فرشته جنوبی بازدید کردند.

IMG_6464 IMG_6429

به گزارش نقل از امورارتباطات منطقه ۵،در این بازدید شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: پس از بازگشایی فاز اول ۲۴ متری فرشته جنوبی، به منظور اجرای فاز دوم آن عملیات پوشش کانال واقع در مسیر نیز انجام شده است.

وی دراین رابطه افزود: پس از پوشش کانال واقع در مسیر به طول ۳۵۰ متر و زیرسازی و آسفالت‌ریزی این مسیر، ۲۴ متری فرشته جنوبی به طول ۱.۵ کیلومترمسیر اتوبان پاسداران را به بارنج متصل خواهدکرد.

وی در ادامه با بیان اینکه هدف ازاجرای این مسیرگشایی امکان دسترسی از اتوبان پاسداران به بارنج است افزود: پس از بهره برداری از مسیرگشایی فرشته جنوبی تردد از اتوبان پاسداران به محلات بارنج، ولیعصر دو، کوی استانداری و کوی ولیعصر میسر خواهد شد.

هوشیار در این رابطه خاطرنشان کرد: پیش از این مسیرگشایی‌های ولیعصر دو به بارنج و بارنج به کوی استانداری به بهره برداری رسیده بود.

وی همچنین هزینه عملیات عمرانی این پروژه را ۲۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با پایان یافتن تملک املاک واقع در مسیرگشایی عملیات عمرانی و اجرایی پروژه آغاز شده و بزودی شاهد اتمام آن خواهیم بود.

Print Friendly, PDF & Email