به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ تبریز، ۵ باب ساختمان بزرگ و آسایشگاه که در مسیر احداث امتداد خیابان ارتش موجود  بود بمنظور اهمیت پروژه که احداث خیابان مرهون آزادسازی و تخریب آنها بود، تخریب گردیدو در اختیار پیمانکار قرار گرفت.

Untitled

این خیابان که نقش بسزایی در آرام سازی ترافیک خیابان آزادی و کمربندی میانی خواهد داشت و به لحاظ اتصال خیابان ارتش به کمربندی میانی و از آنجا هم به اتوبان شهید کسائی، دارای نقش پررنگ و مهم و حائز اهمیت در بین پروژه های عمرانی شهرداری تبریز می باشد.

شهردار منطقه ۳ مهندس موحدنیا ضمن اعلام چندین باره و تشکر قلبی خود از همکاری صمیمانه ارتش جمهوری اسلامی ایران در آزادسازی مسیر و تعامل خوب با شهرداری منطقه ابزار امیدواری کرد با تخریب ساختمان ها و آسایشگاه های ۵ گانه بزودی شاهد اتمام و افتتاح این پروژه و تقدیم آن به شهروندان عزیز و فهیم باشیم.

ضمناً جا دارد از تلاش ها و پشتکار و اهتمام پیمانکار محترم طرح سازمان خدمات موتوری شهرداری تبریز نیز صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل آوریم.

که با اجرای شبانه روزی طرح حتی در ایام تعطیل این پروژه را به جلو می برند.

لازم به ذکر می باشد با اجرای طرح احداث امتداد خیابان ارتش و احداث بزرگترین پارک درون شهری تبریز به وسعت ۱۰ هکتار و همچنین عملیات احداث روگذر ارتش، نه تنها شاهد تحول در منطقه ۳ بلکه برای شهر تبریز پر فایده و با ارزش خواهد بود چرا که اجرای این پروژه ها غنیمتی برای هر شهری که در راه توسعه گام بر میدارد خواهد بود.

اجرای ۱۰ هکتار پارک و فضای سبز در بافت قدیمی و مرکزی شهر فرصتی مغتنم و بزرگ برای شهروندان خواهد بود که انشاا… بعد از اتمام طرح فراخوان، شاهد شروع عملیات آن خواهیم بود.

با اجرای طرح های عمرانی، خدماتی و فضای سبز و همچنین برنامه های متنوع فرهنگی نوید منطقه ای پویا و سرزنده می آید که با همت و تلاش کارگزاران  همشهریان در شهرداری منطقه ۳ میسر خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email