شهردار تبریز گفت: با اجرا و تکمیل پروژه پارک بزرگ تبریز می توان بر تحقق طرح جامع تبریز در توسعه فضای سبز و کاهش بار ترافیکی جاده ایل گلی جامه عمل پوشاند.

photo_2018-05-20_12-25-23

به گزارش شهریار، دکتر ایرج شهین باهر با تاکید بر اینکه زمین های صیفی کاری و سبزی کاری حکم آباد بخشی از محدوده پارک بزرگ تبریز است، افزود: حفظ کاربری مزروعی به عنوان منطقه بیولوژیکی پارک بزرگ است.

وی اظهار داشت: با اجرای فاز اول این پروژه از جمله تعریض مسیرهای منتهی به پارک، حصار کشی ضلع شمالی، احداث پارکینگ، کمپ های اقامتگاهی و مجموعه های ورزشی در دستور کار قرار دارد.

شهردار تبریز همچنین با اشاره به تشکیل پرونده های رفع تصرف بخشی از پارک بزرگ تصریح کرد: تا کنون شش هکتار از محدوده پارک رفع تصرف شده است و برای ۳۰ هکتار پرونده رفع تصرف تشکیل شده است.

شهین باهر در ادامه صحبت های خود ضمن تاکید بر توجه جدی برای افزایش درآمد های پایدار شهرداری متذکر شد: موضوعات مختلفی برای همکاری با بخش خصوصی مطرح است که یکی از مهمترین آن ها مشارکت در احداث شبکه فیبر نوری تبریز است.

شهردار تبریز اعلام کرد احداث ۲۰ میدان ورزشی در محلات حاشیه نشین از امسال آغاز می شود

وی اظهار داشت: اجرای خط دو قطار شهری با پیگیری فاینانس ۵۰ درصد سهم دولت تسهیل و تسریع می شود که ضروری است در این مورد همکاری های نزدیکی با نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی داشته باشیم و اعضای شورای شهر تبریز در این میان نقش مهمی را ایفا می کنند.

Print Friendly, PDF & Email