مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز از آغاز ارزیابی عملکرد پیمانکاران فضای سبز سطح شهر خبر داد.

به گزارش نصر، علی مدبر با اعلام این خبر اظهار داشت: این اقدام همه ساله از ابتدای بهار توسط هیاتی متشکل از بالاترین رده های مدیریتی سازمان پارکها اعم از مدیرعامل و به همراه مسئولین و سرناظرین مناطق جهت ارزیابی عملکرد پیمانکاران فضای سبز انجام می‌شود.

مدبر با اشاره به اهداف این ارزیابی، تصریح کرد: هدف از این اقدام، ارزیابی عملکرد پیمانکاران و فضای سبز مناطق و ارتقای سطح کیفی فضای سبز است.

وی با بیان اینکه طی این ارزیابی‌ها موارد مختلف مورد توجه قرار می‌گیرد، گفت: بر همین اساس موارد مختلف و گوناگون متناسب با موعد ارزیابی ، مطابق با دفترچه فهرست بهاء فضای سبز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: موارد مختلفی همچون کیفیت نگهداری چمن، گل و درختان، انجام هرس شاخه‌های خشکیده و… از جمله رویکردهای این ارزیابی به شمار می‌رود.

مدبر با اشاره به اینکه این ارزیابی سالانه در ۶ تا ۷ نوبت صورت می‌گیرد، اظهار داشت: بدین ترتیب که به طور معمول روزانه یک منطقه توسط هیات ارزیابی سازمان پارکها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی با تاکید بر این اقدام، خاطرنشان کرد: اهمیت فضاهای سبز شهری تا بدان حد است که امروزه وجود این کاربری به عنوان یکی ازشاخص‌های توسعه‌یافتگی جوامع به‌حساب می‌آید.

منبع:نصر نیوز

Print Friendly, PDF & Email