مردم همیشه در صحنه و مسئولان استانی و شهرستانی در آذربایجان شرقی دوشادوش یکدیگر در تظاهرات امروز بر علیه سیاست های سلطه جویانه ی امریکا شرکت کردند.

37801 37832

به گزارش شهریار، این تظاهرات بعد از نماز جمعه امروز با حضور سیل کثیری از مردم نمازگزار و همیشه در صحنه تبریز در خیابان های اطراف مصلی امام حمینی(ره) برگزار شد.

در این راهپیمایی اعتراضی، علاوه بر عموم مردم، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، شهردار کلانشهر تبریز و فرماندار تبریز نیز حضور داشتند.

مردم مومن تبریز در این راهپیمایی ضمن سر دادن شعارهایی چون مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل، ضمن حمایت از سخنان مقام معظم رهبری بر علیه رئیس جمهور گستاخ امریکا، بر حمایت همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کردند.

راهپیمایان با گرفتن پلاکارد‌هایی در دست با نوشته‌هایی از قبیل “برجام که چیزی نیست، کاخ سفید را به آتش می‌کشیم”، “آقای ترامپ شما غلط کردید” و “خروج  از برجام جفتک جدید کدخدا بود”، “لبیک یا خامنه‌ای” بار دیگر پای آرمان‌های انقلاب و شهدا ایستادند.

در این راهپیمایی، مقاومت تنها راه مقابله با سیاست های سلطه جویانه امریکا عنوان و بر لزوم هوشیاری و اتحاد در برابر دشمنان تاکید شد.

راهپیمایان امروز تبریزی در پایان، ضمن قرائت بیانیه، سیاست های خصمانه و سلطه جویانه امریکا را محکوم کرده و خروج ترامپ از برجام را نشانه ی بدعهدی امریکا در عرصه بین الملل دانستند.

37836 37835

Print Friendly, PDF & Email