با احداث بازار دائمی خودرو و انتقال محل کنونی آن از میدان تره بار به غرب تبریز، ضمن کاهش بار ترافیکی این محدوده، درخواست های چندین ساله شهروندان محقق می شود.

25

به گزارش شهریار، مهندس سامان احمد زاده، شهردار منطقه شش تبریز در این خصوص اعلام کرد: مرکز هفته بازار دائمی خودرو تبریز در جوار شهرک مبل و خودرو مایان درحال احداث است.

وی اظهار داشت: عملیات احداث این مرکز به دنبال دستور اکید شهردار محترم کلانشهر تبریز با مشارکت شهرداری منطقه ۶ و سازمان میادین شهرداری تبریز از دو ماه گذشته آغاز شده و همینک در مراحل پایانی قرار دارد.

به گفته شهردار منطقه ۶ عملیات آسفالت اساسی هفته بازار خودرو تبریز به وسعت ۲۲ هزار متر مربع به زودی پایان یافته و آماده افتتاح خواهد شد.

مهندس احمد زاده با اشاره به مشکلات بوجود آمده در مکان کنونی هفته بازار خودرو تبریز و درخواست های مکرر شهروندان مبنی بر انتقال این مرکز به محدوده خارج شهری اظهار داشت: با تدابیر شهردار محترم کلانشهر تبریز، مکان جدید در جوار کمربند غرب تبریز شناسایی، تملک و برای احداث مرکز دائمی هفته بازار خودرو اختصاص یافته است.

در همین حال مهندس جواد صدیقی مدیرعامل سازمان میادین شهرداری کلانشهر تبریز نیز با اشاره به دستاوردهای ایجاد مرکز جدید هفته بازار خودرو اظهار داشت: کاهش حجم ترافیک و نیز تسهیل دسترسی و افزایش رضایتمندی شهروندان از مهمترین دستاوردهای راه اندازی این مرکز خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه عملیات عمرانی احداث هفته بازار جدید خودرو تبریز تا اول خردادماه به اتمام می رسد گفت: هفته بازار دائمی خودرو تبریز به زودی با حضور شهردار محترم کلانشهر تبریز و اعضای محترم شورای شهر افتتاح و تقدیم شهروندان گرامی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری کلانشهر تبریز با تقدیر از زحمات سازمان عمران تصریح کرد: عملیات خاکبرداری، زیرسازی و نیز آسفالت این مرکز از سوی همکاران سازمان عمران انجام می گیرد.

مهندس صدیقی همچنین با اشاره به اینکه مرکز جدید هفته بازار خودرو در مسیر شهرک مایان قرار دارد اظهار داشت: با تدابیر مسئول شهرداری کلانشهر تبریز امیدواریم اتوبوس های این مسیر افزایش یاقته و امکان رفت و آمد شهروندان به این مرکز تسهیل یابد.

Print Friendly, PDF & Email