شهردار تبریز در بازدید از پارکهای محدوده شهرداری منطقه چهار عنوان کرد:

توسعه پارکهای محله ای در مناطق پرتراکم شهر سیاست اصلی شهرداری تبریز

شهریارنیوز: شهردار کلانشهر تبریز با حضور در تعدادی از پارکهای در دست احداث شهرداری منطقه ۴ تبریز از این پارکها بازدید کرد.

به گزارش شهریار، مهندس ایرج باهر با حضور در پارکهای حکیم نباتی، سپیدار و کاج از نزدیک در جریان اجرای مراحل نهایی احداث این پارک ها قرار گرفت.

شهردار تبریز احداث پارک های محله ای در محلات کم برخوردار و پرتراکم شهر را از اهداف شهرداری تبریز در سال جاری دانست و گفت: شهرداری منطقه چهار تبریز یکی از مناطق پرتراکم شهر تبریز است و این مسئله ضرورت توسعه فضای سبز و پارک های محله ای در آن منطقه را دو چندان می کند.

وی با اشاره به اینکه به زودی چند پارک محله ای در این منطقه از شهرداری تبریز تکمیل خواهد شد گفت: پارک های حکیم نظامی، و بوستان های کاج و سپیدار با تلاش همکاران شهرداری منطقه ۴ تبریز به زودی افتتاح و تقدیم شهروندان ساکن در این مناطق خواهد شد.

مهندس ایرج شهین باهر در خصوص پارک حکیم نباتی اظهار داشت: پارک حکیم نباتی به متراژ ۱۰۲۵۰ مترمربع در خیابان نظام پزشکی؛ روبروی سبزه میدان در حال احداث است . در این پارک علاوه بر امکانات رفاهی و تفریحی؛ ۷۰۰۰ مترمربع چمن کاری و ۸۳۰ متر مربع پارکینگ روباز نیز پیش بینی شده است.

گفتنی است شهردار کلانشهر تبریز پیش از بازدید از شهرداری منطقه ۴ تبریز، با حضور در محل احداث پارک کوهستان شهرک اندیشه از عملیات اجرایی این پارک نیز بازدید به عمل آورد.

47 48 49 50 51 52 53   56 57 58 59 60

54 55

Print Friendly